Menu

Allepaznokcie Molly Lac Z7 220W – Recenzie, testy a porovnania

Výborné Celkové hodnotenie

Víťaz porovnania v kategorii UV lampy na nechty

Klady

  • Nadpriemerný výkon
  • Vhodná aj na akryl
  • Inteligentný snímač
  • Odnímateľná spodná časť
  • Pomalé vytvrdnutie

Zápory

  • Vyššia cena
  • Bez recenzií
40 € Orientačná cena

Základné informácie

Allepaznokcie Molly Lac Z7 je CCFL lampa z vyššej cenovej kategórie, ktorá púta pozornosť nezvyklým dúhovým dizajnom. Jej výkon 220 W môžeme v čase písania tejto recenzie (apríl 2023) označiť za skutočne nadpriemerný. Zároveň ide o jasne najvyššiu hodnotu medzi nami porovnávanými produktmi. Výkonnosť lampy je podporená 57 diódami, čo je opäť nadpriemerný počet. Vďaka tomu sa hodí na vytvrdnutie všetkých materiálov vrátane akrylu.

K pohodliu užívateľa tu prispievajú senzory pohybu, takže odpadá nutnosť manuálneho zapínania lampy. Senzory sú vo vyššej cenovej kategórii štandardom. Samozrejmosťou je aj časovač. Chválime tiež odnímateľnú spodnú časť, ktorú nemá každá lampa na nechty a ktorá je ale potrebná na vytvrdnutie laku na nohách.

Menej obvyklou funkciou je režim Low Heat Mode, ktorý zaisťuje postupné plynulé zvyšovanie výkonu. Gél sa tak zapeká pomalšie a na nechtoch nepáli, čo určite ocenia osoby s citlivými nechtovými lôžkami.

Hodnotenie ďalších odborníkov a užívateľov

K UV lampe Allepaznokcie Molly Lac Z7 neevidujeme v čase písania tejto recenzie (apríl 2023) takmer žiadne užívateľské hodnotenia. Na druhú stranu sú výrobky poľskej značky Allepaznokcie veľmi obľúbené a známe aj medzi profesionálnymi nechtárkami. V súčasnej dobe patria UV lampy tejto značky medzi jedny z najpredávanejších na tuzemskom trhu.

Hlavné klady, zápory a zaujímavosti oproti iným produktom

Allepaznokcie Molly Lac Z7 vyniká medzi konkurenčnými produktmi svojim výkonom 220 W. Na trhu nájdete skutočne len málo produktov s obdobným výkonom. A keď už áno, tak za ne väčšinou zaplatíte viac. Medzi ďalšie silné stránky patrí funkcia Low Heat Mode, reflexný povrch, časovač a odnímateľná spodná časť. V neposlednom rade poteší aj zaujímavým dizajnom.

Pri takto výkonnom produkte je nutné zmieriť sa s vyššou obstarávacou cenou. Dá sa to však brať ako nutná daň za skvelú výbavu.

Porovnanie s alternatívami

Pokiaľ je pre vás pri UV lampe kľúčový vysoký výkon, môžete ako lacnejšiu alternatívu Allepaznokcie Molly Lac Z7 vyskúšať ISO UV lampa DUAL LED 168W 6463. Ponúka výkon 168 W a má 42 diód, čo sú taktiež veľmi dobré hodnoty. Nechýba jej ani časovač, Low Heat Mode a ďalšie funkcie.

Cenovo porovnateľnou alternatívou môže byť napr. Nechtyprofi Duálna UV/LED lampa na nechty 280W X10 MAX. Tá má výkon 120 W, čo je stále všeobecný nadpriemer, ale už je to menej v porovnaní s Allepaznokcie Molly Lac Z7.

Záverečné zhrnutie

Allepaznokcie Molly Lac Z7 je nadpriemerne výkonná UV lampa na nechty, s ktorou môžete vytvrdzovať všetky typy materiálov vrátane akrylu. Náročným zákazníkom poskytne pri manikúre vysoký komfort, pretože má senzory pohybu, časovač a reflexný povrch. Nechýba ani Low Heat Mode, čo ocenia hlavne osoby s citlivými nechtami. Vďaka odnímateľnej spodnej časti sa dá používať aj na pedikúru.

V neposlednom rade zaujme aj svojim neobvyklým dizajnom. Vysoký výkon a štýlový vzhľad z nej robia šikovného pomocníka, ktorý sa uplatní aj v profesionálnom nechtovom salóne.

Parameter Tento produkt
Výrobca

Allepaznokcie

Typ

CCFL

Výkon (W)

220

Počet žiaroviek

57

Spôsob napájania

Sieťové

Vhodné lakovacie materiály

UV gél, LED gél, gél lak, akryl

Materiál

Plast

Farba

Dúhová

Pohybový snímač

Áno

Displej

Áno

Časovač

Áno

Ďalšie funkcie

Low Heat Mode, Reflexný povrch

40 € Orientačná cena
Autor: Dana Široká | Dátum: | Produkt: Allepaznokcie Molly Lac Z7 220W | Hodnotenie: Výborné
Dana Široká
Redaktorka
Dana Široká sa rada stará o svoje nechty a s UV lampami má vlastné skúsenosti. Dokonca aj jednu vlastní. Vďaka tomu sa dobre orientuje v parametroch týchto skrášľovacích prístrojov a rada vám poradí, akú UV lampu zvoliť. Vysvetlí, prečo je dôležitý dostatočný výkon. Odporúči aj vhodné lakovacie materiály a postupy pre dokonalý výsledok. Jej meno nájdete aj pri ďalších témach týkajúcich sa krásy ako sú kulmy, šampóny alebo ústne sprchy.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Recenzia Allepaznokcie Molly Lac Z7 220W

Allepaznokcie Molly Lac Z7 220W

40 € Orientačná cena