Menu

Recenzia a porovnanie BaByliss ST330E

84,1 % Celkové hodnotenie

Taktiež nás zaujalo v kategorii Klasické žehličky na vlasy

Klady

  • Žehlí aj mokré vlasy
  • Zaoblený tvar
  • Displej

Zápory

  • Pomaly sa nahrieva
  • Iba 6 stupňov nastavenia teploty
  • Nemá automatické vypnutie
40 € Orientačná cena

Základné parametre a funkcie

BaByliss ST330E je žehlička s keramickými doštičkami a nastaviteľnou teplotou. Tú je možné nastaviť v 6 stupňoch medzi 140 °C a 235 °C. Doba zahriatia na prevádzkovú teplotu je 80 sekúnd, čo je pomerne dlho. Žehlička nie je vybavená ionizačnou ani parnou funkciou. Obe tieto funkcie chránia vlasy pred nadmerným vysušovaním počas žehlenia. Doštičky sú plávajúce, tlak na vlasy je teda rozložený a nedochádza k trhaniu vlasov. Doštičky ale nie sú napustené žiadnym olejom či kondicionérom. Ich rozmer 100×28 mm umožňuje žehlenie aj väčších prameňov. Zaoblené okraje potom pomáhajú pri tvorbe vĺn.

Tabuľka zobrazuje prehľad najdôležitejších parametrov

Parameter Tento produkt
Povrch žehliacich doštičiek

Keramika

Nastavenie teploty

Áno

Počet stupňov nastavenia teploty

6

Minimálna teplota (°C)

140

Maximálna teplota (°C)

235

Doba zahrievania (s)

80

Ionizačná funkcia

Nie

Parná funkcia

Nie

Plávajúce doštičky

Áno

Napustené doštičky

Nie

Dĺžka žehliacich doštičiek (mm)

100

Šírka žehliacich doštičiek (mm)

28

Zaoblené okraje

Áno

Užívateľský komfort

Prívodný kábel s dĺžkou 180 cm má otočnú koncovku, tá zaistí pohodlnú manipuláciu pri žehlení. Nastavená teplota a jej dosiahnutie sa zobrazuje na displeji. Bohužiaľ chýba funkcia uzamknutia nastavenej teploty. Pri používaní sa tak môže stať, že používateľ teplotu náhodne prepne. Nebezpečná je absencia automatického vypnutia, na vypnutie prístroja teda nemôžete zabúdať. Naopak veľkou výhodou je možnosť žehlenia mokrých vlasov. Vďaka tomu pri stylingu ušetríte drahocenný čas. Pohodlné skladovanie zaistí zámok kĺbu klieští, ktorý drží žehličku zatvorenú. Tá sa tak lepšie upratuje a prenáša. Cestovať môžete s touto žehličkou iba do krajín, kde je napätie v sieti 230 V, pretože žehlička nemá možnosť duálneho napätia.

Parameter Tento produkt
Dĺžka prívodného kábla (cm)

180

Otočný kábel

Áno

Displej

Áno

Indikácia zahriatia

Áno

Uzamknutie nastavenej teploty

Nie

Automatické vypnutie

Nie

Žehlenie mokrých vlasov

Áno

Zámok klieští

Áno

Záver

Žehlička BaByliss ST330E je vhodná pre tých, ktorí chcú pri stylingu ušetriť čas a žehliť aj vlhké vlasy. Táto žehlička to vďaka špeciálnej funkcii umožňuje. Jej výhodou je okrem toho aj displej, na ktorom sa zobrazuje nastavená teplota. Naopak nevýhodou je dlhá doba nahrievania, absencia automatického vypnutia a uzamknutia nastavenej teploty. Manipulácia s ňou teda vyžaduje viac obozretnosti. Pokiaľ pre vás funkcia žehlenia mokrých vlasov nie je prioritná a naopak vyžadujete bezpečnostné funkcie, odporúčame vám model Remington S8500 Shine Therapy.

40 € Orientačná cena
Autor: Kamila Lorenzová | Dátum: | Produkt: BaByliss ST330E | Hodnotenie: 84,1 %
Kamila Lorenzová
Redaktorka
Kamila je jednou z redaktoriek v našom tíme a na webe má na starosti desiatky rôznych tém. Žehličky na vlasy patria medzi jej najobľúbenejšie, pretože ich používa takmer denne a snaží sa neustále hľadať to najlepšie na trhu. Okrem prieskumu sa vrhla aj na reálne testovanie a vybrané modely vyskúšala. Dokáže vám teda poradiť, či sú určité funkcie v praxi užitočné alebo naopak zbytočné.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia BaByliss ST330E

BaByliss ST330E

40 € Orientačná cena