Menu

Recenzia a porovnanie Bellissima Creativity Color Shine B22 100 / Imetec 11420

73,9 % Celkové hodnotenie

Na pevné a hrubé vlasy v kategorii Klasické žehličky na vlasy

Klady

  • Uzamknutie nastavenej teploty
  • Zaoblené okraje pre tvorbu vĺn
  • Automatické vypnutie

Zápory

  • Nemá plávajúce doštičky
  • Nemá ionizačnú funkciu
  • Iba 5 stupňov nastavenia teploty
90 € Orientačná cena

Základné parametre a funkcie

Bellissima Creativity Color Shine B22 100 alebo Imetec 11420 je žehlička s doštičkami, ktoré sú vyrobené z kombinácie titánu a keramiky. Teplotu je možné nastaviť v rozpätí od 150 °C do 230 °C v piatich stupňoch. Táto teplota je vhodná aj pre jemnejšie vlasy, pre úplne jemné vlasy však odporúčame teplotu okolo 130 °C. Táto žehlička nie je vybavená ionizačnou ani parnou funkciou. Doštičky s rozmermi 100×20 mm nie sú napustené žiadnym olejom ani kondicionérom. Taktiež nie sú plávajúce, hrozí teda drobné ťahanie vlasov. Vďaka okrúhlemu tvaru sa s touto žehličkou dobre tvoria vlny. Špeciálna technológia chráni a obnovuje farbu vlasov.

Tabuľka zobrazuje prehľad najdôležitejších parametrov

Parameter Tento produkt
Povrch žehliacich doštičiek

Titán-keramika

Nastavenie teploty

Áno

Počet stupňov nastavenia teploty

5

Minimálna teplota (°C)

150

Maximálna teplota (°C)

230

Ionizačná funkcia

Nie

Parná funkcia

Nie

Plávajúce doštičky

Nie

Napustené doštičky

Nie

Dĺžka žehliacich doštičiek (mm)

100

Šírka žehliacich doštičiek (mm)

20

Zaoblené okraje

Áno

Užívateľský komfort

Prívodný kábel má otočnú koncovku, čo uľahčuje manipuláciu so žehličkou. Nastavená teplota a indikácia nahriatia sa zobrazuje na displeji. Nastavenú teplotu je možné uzamknúť, aby počas žehlenia nedošlo k náhodnému prepnutiu. Bezpečnosť zaisťuje funkcia automatického vypnutia – tá prístroj vypne v prípade, že ho zabudnete v rannom zhone vypnúť vy sami. Pred úpravou je nutné vlasy úplne vysušiť, táto žehlička totiž neumožňuje žehlenie vlhkých vlasov. Vďaka možnosti duálneho napätia s ňou môžete cestovať a používať ju aj v sieti s napätím od 115 V.

Parameter Tento produkt
Otočný kábel

Áno

Displej

Áno

Indikácia zahriatia

Áno

Uzamknutie nastavenej teploty

Áno

Automatické vypnutie

Áno

Žehlenie mokrých vlasov

Nie

Zámok klieští

Áno

Záver

Žehlička Bellissima Creativity Color Shine B22 100 je vhodná pre užívateľov, ktorí chcú žehličku s titánovo-keramickým povrchom, displejom a bezpečnostnými funkciami. Vďaka možnostiam nastavenia teploty je táto žehlička vhodná aj pre majiteľky a majiteľov jemných vlasov. Výhodou je funkcia automatického vypnutia a možnosť uzamknúť nastavenú teplotu. Špeciálna technológia chráni farbu vašich vlasov a dodáva im lesk. Nevýhodou je absencia ionizačnej a parnej funkcie. Pokiaľ vyžadujete ionizačnú funkciu, odporúčame vám žehličku na vlasy BaByliss ST395E.

90 € Orientačná cena
Autor: Kamila Lorenzová | Dátum: | Produkt: Bellissima Creativity Color Shine B22 100 / Imetec 11420 | Hodnotenie: 73,9 %
Kamila Lorenzová
Redaktorka
Kamila je jednou z redaktoriek v našom tíme a na webe má na starosti desiatky rôznych tém. Žehličky na vlasy patria medzi jej najobľúbenejšie, pretože ich používa takmer denne a snaží sa neustále hľadať to najlepšie na trhu. Okrem prieskumu sa vrhla aj na reálne testovanie a vybrané modely vyskúšala. Dokáže vám teda poradiť, či sú určité funkcie v praxi užitočné alebo naopak zbytočné.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Bellissima Creativity Color Shine B22 100 / Imetec 11420

Bellissima Creativity Color Shine B22 100 / Imetec 11420

90 € Orientačná cena