Menu

3 najštýlovejšie notebooky v januári 2024

3 najštýlovejšie notebooky v januári 2024

Notebook je predovšetkým praktickým zariadením – slúži na prácu, štúdium, ale aj na hranie hier či sledovanie filmov. Nemusí však ísť o „nudnú krabicu“ v odtieňoch sivej. Inšpirujte sa tromi štýlovými notebookmi, ktoré sú nielen výkonné a praktické, ale môžu byť aj luxusným doplnkom.

Hviezdne biely Macbook

Na zozname štýlových notebookov rozhodne nesmie chýbať MacBook od Apple. Jeho nadčasový dizajn už roky zdobí kancelárie a pracovne po celom svete. V ponuke sú rôzne farby – od klasickej sivej, cez tmavomodrú, ružovú, až po zlatú. Hviezdne biela je veľmi elegantná a posunie celý vzhľad notebooku ešte o úroveň vyššie.

Tento odtieň nájdeme napríklad pri MacBook Air s čipom M2. Ten vyniká nielen svojím minimalistickým a sofistikovaným dizajnom a hliníkovým šasi, ktoré poskytne počítaču vyššiu odolnosť. Zaujme totiž aj veľmi rýchlou a efektívnou prevádzkou vďaka novému M2 čipu, 13,6 palcovým Liquid Retina displejom s LED podsvietením a IPS technológiou, alebo až 18 hodinovou výdržou batérie.

MacBook Air M2 si zamilujú aj tí, ktorí potrebujú na svoju prácu dokonalý pokoj a klasické chladenie notebookov ich ruší, alebo všetci tí, ktorí pracujú v zdieľaných kanceláriách. Tento notebook totiž nepotrebuje aktívne chladenie a jeho prevádzka je tak skutočne tichá.

Aj gameri môžu byť štýloví s notebookom MSI Katana

MSI Katana 15 B13VFK-292CZ – herný notebook v čiernom prevedení s kontrastnou farebne podsvietenou klávesnicou. Jeho exkluzívny dizajn a atraktívna čierna farba predstavujú vizuálne lákadlo pre všetkých nadšencov herného sveta. Za týmto estetickým výzorom sa skrýva výkonný hardvér, ktorý zaisťuje bezchybný chod aj pri najnáročnejších herných výzvach.

Notebook skrýva procesor Intel Core i7 13620 a grafickú kartu NVIDIA GeForce RTX 4060, ktoré vytvárajú ideálne prostredie pre ničím nerušenú hru. Vďaka technológii DLSS a Ray Tracingu dosahuje notebook vysoký výkon. Systém MSI Center umožňuje jednoduché nastavenie a personalizáciu podľa individuálnych preferencií používateľa. Kombinácia funkcií Battery Master, MSI Companion, Game Highlights, Crosshair a Smart Image Finder prináša užívateľovi jedinečný zážitok z hry a pohodlie pri ovládaní.

Pri každej hre sa užívateľ ponorí do zvukového prostredia vďaka inovatívnemu systému 3D priestorového zvuku Nahimic. Každý tón je reprodukovaný s maximálnou presnosťou umožňujúcou hráčovi identifikovať každý zvuk v boji. MSI Katana 15 B13VFK-292CZ nie je iba notebookom, ale aj herným nástrojom, ktorý posunie herný zážitok na vyššiu úroveň.

Ohybný Lenovo Yoga v originálnej zelenej

Elegantné a unikátne modrozelené sfarbenie v odtieni Tidal teal zaujme na prvý pohľad a nájdeme ho iba pri výkonnom notebooku Lenovo Yoga Pro. Krásnu farbu podčiarkne aj prevedenie notebooku – je ľahký, ultra tenký a extrémne ohybný.

Zároveň sa však jedná o profi zariadenie, ktorý neurazí ani „ajťáka“. Srdcom tohto zariadenia je vysokovýkonný procesor Intel Core i9 s frekvenciou 5,4 GHz a 14 jadrami. Disponuje tiež operačnou pamäťou o veľkosti 32 GB typu DDR5 a operačným systémom Windows 11 Pro. Lenovo Yoga Pro 9 sa vyznačuje revolučnou technológiou Lenovo X Power a ponúka úchvatný displej PureSight Pro. Grafický výkon je posilnený vďaka certifikovanej grafickej karte NVIDIA GeForce RTX 4060 s certifikáciou NVIDIA Studio, čím spĺňa nároky náročných tvorcov.

Súčasťou hodnôt Lenovo je aj ochrana životného prostredia, preto výroba tohto notebooku a jeho päťročná prevádzka kompenzujú všetky emisie CO2 prostredníctvom projektov na ochranu životného prostredia. Lenovo Yoga Pro 9i je teda nielen vizuálne pôsobivý, ale aj výkonný nástroj pre profesionálnych tvorcov, ktorí hľadajú optimálnu kombináciu výkonu, elegancie a udržateľnosti.

#Arecenze

Ak chcete získať najnovšie informácie, sledujte naše sociálne siete

Mohlo by vás zaujímať

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.