Menu

3 veci, ktoré sa oplatí kúpiť v OBI

3 veci, ktoré sa oplatí kúpiť v OBI

Nákupy vo veľkom hobbymarkete môžu dať pekne zabrať – zorientovať sa na takej veľkej ploche nie je jednoduché, oveľa horšia je ale orientácia v kvalite ponúkaných produktov a ich cenách. Niektoré veci sa ale naozaj oplatí kúpiť, stačí sa pozrieť na užívateľské recenzie, hodnotenia, alebo napríklad porovnanie cien oproti konkurencii. Ktoré sú práve v OBI?

Uhoľné brikety Rekord

Sychravá jeseň, studená zima alebo chladná jar? S krbovými kachľami je možné uvedené obdobia prečkať ľahko, je ale potrebné mať vhodný ohrievač. Použiť môžete napríklad uhoľné brikety Rekord. Ich hlavnou prednosťou je predovšetkým vysoká výhrevnosť. Okrem toho je dobré vedieť, že za svoje peniaze dostane zákazník skutočne uhoľné brikety, množstvo popola je nižšie ako 4,5 %, obsah síry je potom nižší ako 0,6 %.

Obzvlášť v noci ocenia zákazníci aj fakt, že brikety horia dlho. Na dobu, za akú by ste spálili 25 kg dreva, postačí iba 10 kg brikiet. Brikety Rekord sa vyrábajú bez spojív a majú aj malý oter. Sú teda mechanicky odolné. Balenie s hmotnosťou 10 kg je základné, objednať je možné až paletu s 90 baleniami.

Vďaka optimálnemu horeniu aj trvanlivosti pri horení vydávajú príjemné rovnomerné teplo. Celkovú teplotu v miestnosti je preto možné prostredníctvom nich pomerne dobre regulovať. Kvalitu a veľmi dobré vlastnosti potvrdzujú aj pozitívne užívateľské recenzie. Ak máte krbové kachle, tieto uhoľné brikety pre vás budú dobrou voľbou.

5 €

ORIENTAČNÁ CENA

Zobraziť ponuky

Záhradná hojdačka Hollywood Norfolk

Hojdačka je pre majiteľa záhrady takmer až povinnosťou a v letných mesiacoch môže byť nenahraditeľná. Záhradná hojdačka Hollywood Norfolk má rozmery 153 cm x 208 cm x 113 cm a je určená na pohodlné usadenie dvoch dospelých ľudí. Materiálom konštrukcie je kov, ktorý je dostatočne stabilný a textilná snímateľná strecha chráni pred slnkom.

Poťah na sedaciu časť je taktiež snímateľný, mäkký a polstrovaný. Hojdačka tak zaistí priestor na oddych a relaxáciu na záhrade. Kovová konštrukcia je v prípade bežného používania odolná. Veľkou výhodou je určite aj priaznivá cena, resp. veľmi dobrý pomer cena/výkon.

Hmotnosť záhradnej hojdačky je 41 kg a ponúkaná je v zeleno-bielej farbe. Jedná sa o záhradnú hojdačku na bežné použitie a štandardnú záťaž. Počas leta sa na nej dá veľmi dobre relaxovať, čítať si a pod. Jedná sa o dobrú voľbu pre každého, kto nechce do záhradnej hojdačky investovať príliš veľa peňazí.

190 €

ORIENTAČNÁ CENA

Zobraziť ponuky

LED reflektor s detektorom pohybu

Ide o vonkajší LED reflektor s nastaviteľným náklonom upevnený na strmeni, ktorý umožňuje jeho montáž prakticky kdekoľvek. Celý reflektor je vyrobený z čierneho plastu a má plochú konštrukciu. Výkon reflektora je 10 W a ten poskytuje svetlo s farebnou teplotou 4 000 K.

LED reflektory majú životnosť 20 000 hodín. Dôležitou súčasťou reflektora je detektor pohybu s dosahom 8 m a uhlom snímania 100°. Reflektor s detektorom pohybu má krytie úrovne IP54, čo znamená odolnosť proti striekajúcej vode či prachu, a umožňuje teda bezproblémové použitie reflektora na záhrade.

20 €

ORIENTAČNÁ CENA

Zobraziť ponuky

#Arecenze

Ak chcete získať najnovšie informácie, sledujte naše sociálne siete

Mohlo by vás zaujímať

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.