Menu

7 najkrajších kočíkov roku 2024: Vyberáme víťaza krásy

7 najkrajších kočíkov roku 2024: Vyberáme víťaza krásy

Vybrať ten správny kočík rozhodne nie je ľahká úloha. Na trhu ich existuje veľké množstvo od kombinovaných cez športové a terénne až po kočíky typu golfky. Niektoré sa hodia skôr do mesta, iné zvládnu vyjsť aj ten najťažší terén. Poďme sa dnes ale na kočíky pozrieť z trochu inej perspektívy – podľa toho, ako lahodia nášmu oku.

CYBEX Kočík kombinovaný EOS Sky Blue Gold

Zoznámte sa s kočíkom 2v1, ktorý zaistí vášmu dieťaťu maximálny komfort a zároveň si po celú dobu jazdy budete užívať obdivné pohľady ostatných mamičiek. Kočík Eos vám navyše uľahčí život, bude totiž rásť spoločne s vaším dieťaťom. Základný nadstavec na korbu zaistí pohodlie a maximálne bezpečie už od prvých mesiacov dieťaťa. V okamihu, keď dieťa začne sedieť, je možné výmenou látkových dielikov premeniť postieľku na sedačku. Určite vás poteší robustná konštrukcia a veľké terénne kolieska s odpružením, ktoré si poradia aj v náročnejšom teréne.

Egg 2 set Silver 4v1 Feather

Kočík navrhnutý vo Veľkej Británii s ohľadom na rodičov, ktorí majú štýl a zároveň chcú dopriať dieťaťu čo možno najväčšie pohodlie. Sedaciu časť kočíka je možné sklopiť do 3 polôh a zároveň ponúka 2 pozície umiestnenia na podvozku. Textília sedacej časti aj hlbokej korby má špeciálnu povrchovú úpravu UPF50+ pre čo možno najväčšiu ochranu dieťaťa pred slnkom.

ABC DESIGN Salsa 4 Air 2023 Nature Pure

Kočík ABC DESIGN Salsa je vytvorený pre potreby dieťaťa, ale súčasne nezabúda ani na priania a prosby rodičov. Ponúka všetko, čo od kočíka očakávate. Je ľahko ovládateľný, odolný, má rad bezpečnostných funkcií a zároveň vyzerá skrátka skvele. Vďaka svojej konštrukcii sa skvele hodí do terénu, pohodlná rukoväť s rukávnikom zase ohreje ruky v zime.

MAXI COSI kočík Lila XP Plus 2023

Kočík, ktorý svojím unikátnym vzhľadom priláka pohľad snáď každého. Je vhodný pre deti do 4 rokov, ponúka 5 bodový bezpečnostný pás alebo operadlo nastaviteľné jednou rukou. Značka Maxi-Cosi je čo sa týka kočíkov vždy krok pred konkurenciou, inak tomu nie je ani v tomto prípade. Ich kočíky ponúkajú nevšedný dizajn, vysoký komfort ovládania a v neposlednom rade sú aj skvelé na dotyk.

Jasmine Camino Soft

Ďalší zo zástupcov kočíkov, ktorému skrátka nie je z hľadiska vzhľadu čo vytknúť. Zakúpiť si ho môžete hneď v niekoľkých farebných variantoch a patrí medzi kočíky s najväčšou korbou. Navyše vychádza z osvedčeného ​​nemeckého konceptu – má robustný vzhľad a menej zaoblené tvary.

NOORDI Aqua 2v1 2022

Flexibilný kočík Noordi Aqua 2v1 ponúka komfort pre život v meste aj v prírode. Je všestranný, odolný, dobre ovládateľný a v konečnom zozname jeho predností aj dobre vyzerá. Má ľahkú skladaciu korbičku, odolný podvozok a šikovný systém odpruženia pre čo možno najväčší komfort z jazdy.

Kočík Thule Sleek + Bassinet Mallard

A možno to najlepšie na záver – kočík Thule Sleek s dvojkombináciou, ktorá vyhovuje všetkým potrebám dieťaťa. Pútavý dizajn kočíka, ľahká ovládateľnosť alebo kvalitné materiály sú nespornou výhodou tohto modelu.

 

#Arecenze

Ak chcete získať najnovšie informácie, sledujte naše sociálne siete

Mohlo by vás zaujímať

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.