Menu

Shai-hulud! LEGO predáva 1. kúsok Arrakisu pre milovníkov Duny a fanúšikov Atreidov

Shai-hulud! LEGO predáva 1. kúsok Arrakisu pre milovníkov Duny a fanúšikov Atreidov
Zdroj: Lego, Ilustrácia: Arecenze

Začiatkom apríla prišiel do sveta LEGO stavebníc nový prírastok, ktorý bude rozhodne zaujímať všetkých fanúšikov kultového sci-fi filmu Duna. Novinka menom LEGO® Icons 10327 Duna: Atreides Royal Ornithophe vás prenesie do epického sveta planéty Arrakis. Čaká tu na vás detailne spracovaná replika ornitoptérov rodu Atreidov, čo je zaiste všetkým známy dopravný prostriedok, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou tohto sveta.

Model s dôrazom na detaily

Jedným z najzaujímavejších prvkov tejto stavebnice sú bezpochyby vyklápacie mávajúce krídla ornitoptéry a tiež funkčný zaťahovací podvozok. Tieto maličkosti dodávajú modelu pôsobivú autentickosť a v kombinácii s tým, že každý kúsok tejto stavebnice bol starostlivo navrhnutý s ohľadom na vernosť filmového originálu a s dôrazom na detaily, získate naozaj dokonalý model, ktorý bude ozdobou.

LEGO® Icons 10327 Duna: Atreides Royal Ornithophe

Stavebnica LEGO® Icons 10327 Duna: Atreides Royal Ornithophe samozrejme obsahuje aj známe postavy z filmu. V tejto sade sa môžete tešiť hneď na osem z nich. Nechýba Paul Atreides, lady Jessica, alebo Gurney Halleck. S týmito figúrkami si môžete doma vytvoriť svoje vlastné scény a príbehy zo sveta Duny, alebo ich jednoducho pridať do vašej zbierky LEGO figúrok.

Novinka nie je určená iba pre deti. S detailmi a zložitosťou, ktorú ocenia aj dospelí fanúšikovia, je LEGO® Icons 10327 Duna: Atreides Royal Ornithophe ideálnou voľbou pre každého, kto má rád stavanie z týchto malých svetoznámych plastových kociek. Po zostavení všetkých 1369 dielikov bude pred vami stáť krásavec s rozmermi cez 23 cm na výšku, 57 cm na dĺžku a 79 cm na šírku.

 

#Arecenze

Ak chcete získať najnovšie informácie, sledujte naše sociálne siete

Mohlo by vás zaujímať

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.