Menu

Väčšie úložisko na iPhone aj Android zadarmo za 5 minút? Dostanete celé gigabajty navyše!

Väčšie úložisko na iPhone aj Android zadarmo za 5 minút? Dostanete celé gigabajty navyše!

Väčšina z nás sa už v živote určite stretla s nedostatočným úložiskom na našich mobilných zariadeniach. Môže to síce vyzerať, že miesta pre naše dáta je tu dostatok, ale v skutočnosti človek ani nemrkne a voľné miesto jednoducho zmizne. Veľká časť dát, ktoré v našich mobiloch neustále pribúdajú sú videá a fotky. Čo by ste povedali na také úložisko zadarmo, kde by ste ich mohli uchovávať a ušetriť tak trochu voľného miesta? Máme pre vás rovno 15 GB. Ako na to sa dozviete v nasledujúcich riadkoch (platí ako pre Android, tak iOS používateľov).

Získajte 15 GB úložného priestoru úplne zadarmo vďaka Google Drive

Celý proces je naozaj jednoduchý a nezaberie viac ako pár minút. Stačí sa riadiť týmito jednoduchými bodmi:

  1. Vytvorte si účet Google – na úspešné získanie priestoru zadarmo budete potrebovať účet v spoločnosti Google. Ak ho ešte nemáte, môžete to jednoducho napraviť na tejto stránke.
  2. Prihláste sa do Google Drive – So súčasným alebo práve novo vytvoreným účtom sa teraz musíte prihlásiť do Google Drive (je možné použiť aj oficiálnu aplikáciu na Google Store pre Android alebo Apple Store pre iPhone.
  3. Úložný priestor je váš – Áno, to je naozaj všetko. Akonáhle sa prihlásite, automaticky vám bude pridelených základných 15 GB miesta, ktoré môžete ľubovoľne využiť pre služby spojené s Googlom, teda napríklad Gmail, Google Drive, Google Photos a ďalšie.
Avšak 15 GB v dnešnej dobe nie je nijako závratné číslo, a je preto veľmi pravdepodobné, že budete potrebovať viac priestoru. V tom prípade existuje ešte platený variant, kedy si môžete za mesačný alebo ročný poplatok úložisko zvýšiť podľa potreby. (Ak ste majiteľom akéhokoľvek telefónu z rodiny Google Pixel, potom získate úložisko neobmedzene).

 

#Arecenze

Ak chcete získať najnovšie informácie, sledujte naše sociálne siete

Mohlo by vás zaujímať

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.