Menu

Recenzia a porovnanie ECG ZV 115

71,0 % Celkové hodnotenie

Pre nenáročných v kategorii Klasické žehličky na vlasy

Klady

  • Nízka obstarávacia cena
  • Rýchle nahrievanie
  • Široké rozpätie teplôt

Zápory

  • Nie je možné uzamknúť nastavenú teplotu
  • Nemá iónovú technológiu
  • Len na suché vlasy
20 € Orientačná cena

Základné parametre a funkcie

Žehlička ECG ZV 115 je vybavená keramickými žehliacimi doštičkami a má zaoblené okraje. Teplotu je možné nastaviť medzi 120 °C a 220 °C v šiestich stupňoch. Vďaka nízkej teplote je táto žehlička vhodná aj pre majiteľky a majiteľov veľmi jemných a citlivých vlasov. Na prevádzkovú teplotu sa žehlička zahreje za 30 sekúnd. Ráno teda nebudete zbytočne strácať čas čakaním. Tento model nie je vybavený ionizačnou ani parnou funkciou. Plávajúce doštičky zaisťujú rovnomerné rozloženie tlaku na vlasy a zamedzujú ťahaniu a trhaniu. Doštičky ale nie sú napustené žiadnym olejom ani kondicionérom.

Tabuľka zobrazuje prehľad najdôležitejších parametrov

Parameter Tento produkt
Povrch žehliacich doštičiek

Keramika

Nastavenie teploty

Áno

Počet stupňov nastavenia teploty

6

Minimálna teplota (°C)

120

Maximálna teplota (°C)

220

Príkon (W)

40

Doba zahrievania (s)

30

Ionizačná funkcia

Nie

Parná funkcia

Nie

Plávajúce doštičky

Áno

Napustené doštičky

Nie

Zaoblené okraje

Áno

Užívateľský komfort

Vďaka otočnej koncovke kábla sa so žehličkou jednoducho manipuluje. Nastavená teplota sa zobrazuje na niekoľkých diódach, rovnako ako informácia, či už je žehlička nahriata. Nevýhodou je, že nie je možné uzamknúť nastavenú teplotu. Počas žehlenia tak môže dôjsť k náhodnému prenastaveniu žehličky. Bezpečnosť zaisťuje funkcia automatického vypnutia – ak náhodou zabudnete žehličku vypnúť, po 30 minútach nepoužívania to urobí sama. Touto žehličkou nie je možné žehliť mokré vlasy, pred úpravou je vždy nutné ich dôkladne vysušiť. Pohodlnejšie skladovanie a prenášanie zaisťuje zámok kĺbu, ktorý drží žehličku zatvorenú. Túto žehličku je možné používať iba v sieti s napätím 230 V.

Parameter Tento produkt
Dĺžka prívodného kábla (cm)

180

Otočný kábel

Áno

Displej

Nie

Indikácia zahriatia

Áno

Uzamknutie nastavenej teploty

Nie

Automatické vypnutie

Áno

Žehlenie mokrých vlasov

Nie

Zámok klieští

Áno

Záver

Žehlička ECG ZV 115 je vhodná pre tých, ktorí hľadajú prístroj s keramickými doštičkami. Jej výhodou je nízka prevádzková teplota, ktorú ocenia majiteľky veľmi jemných a citlivých vlasov. Nastavenie šiestich rôznych teplotných stupňov bude vyhovovať majiteľom rôznych typov vlasov. Ďalšou výhodou je nízka obstarávacia cena. Nevýhodou je nemožnosť uzamknutia nastavenej teploty a prevádzka iba s napätím 230 V. Ak by ste hľadali žehličku s keramickými doštičkami, displejom a duálnym napätím, odporúčame model Remington S8500 Shine Therapy.

20 € Orientačná cena
Autor: Martina Moresová | Dátum: | Produkt: ECG ZV 115 | Hodnotenie: 71,0 %
Martina Moresová
Redaktorka
Martina je redaktorka, ktorá do porovnania vyhľadáva na webe tie najzaujímavejšie produkty. Prečíta siahodlhé recenzie a komentáre, aby mohla zdôrazniť všetky klady a zápory výrobkov. Snaží sa, aby ste pri nákupe mali všetky potrebné informácie. Žehličky a starostlivosť o vlasy všeobecne patria medzi jej obľúbené témy. S žehličkami a úpravou skôr nepoddajných vlasov má praktické skúsenosti. Dokáže tak poradiť, ktorý typ žehličiek používať na rôzne typy vlasov.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia ECG ZV 115

ECG ZV 115

20 € Orientačná cena