Menu

Recenzia a porovnanie Antares POFIT WHITE

91,2 % Celkové hodnotenie

S modernou technológiou v kategorii Kancelárske stoličky nad 160 €

Klady

  • Prepojenie s inteligentnou aplikáciou
  • Upozorní na zlé sedenie
  • Nastaviteľná opierka hlavy

Zápory

  • Veľmi vysoká cena
  • Softvér nepodporuje slovenčinu
  • Plastové kolieska
800 € Orientačná cena

Súhrnné údaje

Moderné technológie sú dnes už naozaj takmer všade okolo nás a nevyhli sa im ani kancelárske kreslá. Konkrétne model Antares POFIT WHITE disponuje Bluetooth pripojením, a stoličku tak môžete pomocou stiahnutej inteligentnej aplikácie pripojiť k mobilnému telefónu alebo tabletu. Sama vás potom upozorňuje na zlé sedenie a upravuje ho tak, aby to bolo pre vaše telo čo najviac ergonomické a prospešné. Okrem toho vás upozorní aj na príliš dlhé sedenie, poskytne zaujímavé štatistiky o držaní tela pri sedení a mnoho ďalšieho. Samotné kreslo je vyrobené z pomerne kvalitných materiálov. V základnom prevedení sa skladá z plastových koliesok, hliníkového kríža a sedadla s operadlami zo samonosnej sieťoviny. Je určená pre užívateľov s výškou od 150 do 190 centimetrov a hmotnosťou až 130 kilogramov.

Parameter Tento produkt
Výrobca

Antares

Nosnosť (kg)

130

Mechanika

Synchrónna

Materiál koliesok

Plast

Materiál poťahu

Textil, sieťovina

Materiál kríža

Kov

Rozmery, hmotnosť a vybavenie

K pohodlnému sedeniu napomáha hneď niekoľko prítomných opierok. Za zmienku stojí najmä 5D opierka hlavy, ktorá toto netradičné označenie nesie najmä kvôli mnohým možnostiam nastavenia. Okrem vertikálnej výšky je možné nastavovať napríklad aj uhol, náklon a hlave sa automaticky prispôsobí aj jej celkový tvar. Rovnako napríklad lakťové opierky je možné úplne prispôsobiť podľa individuálnych potrieb. O oporu chrbtice používateľa sa stará až 20 chrbtových podpierok. Vďaka ich tvaru sa prispôsobujú presne tak, aby bedrové hrudné aj krížové platničky neboli deformované zlým držaním tela.

Parameter Tento produkt
Opierka hlavy

Áno

Bedrová opierka

Áno

Šírka stoličky (cm)

49,5

Výška sedadla min. (cm)

49,5

Výška sedadla max. (cm)

54,5

Hmotnosť (kg)

14,5

Záver

Kancelárske kreslo Antares POFIT WHITE vám pomocou využitia moderných technológií pomôže so správnym sedením. Ak máte napríklad sedavé zamestnanie, kde na jednej stoličke sedíte takmer celý deň a bolí vás chrbát, môže to byť práve nesprávnym sedením, zle nastavenou stoličkou alebo zlými návykmi. Od týchto problémov by vám mohlo inteligentné kancelárske kreslo pomôcť. Jeho kúpu si ale dobre rozmyslite, pretože za neho miniete naozaj vysokú čiastku. Z toho dôvodu tento produkt odporúčame najmä náročnejším zákazníkom, ktorí ocenia všetky jeho funkcie aj celkové prevedenie.

Pokiaľ trváte na vysokej kvalite a mnohých možnostiach najrôznejších nastavení, ale inteligentná aplikácia k stoličke vám príde zbytočná a nechcete za ňu priplácať, pozrite sa napríklad aj na model DX Racer OH/FD01/NR.

800 € Orientačná cena
Autor: Iva Koňaříková | Dátum: | Produkt: Antares POFIT WHITE | Hodnotenie: 91,2 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva sa ako redaktorka už niekoľko rokov venuje porovnávaniu produktov. Má preto bohaté skúsenosti, ktoré zúročuje aj pri téme kancelárskych stoličiek. Pri svojej práci zohľadňuje nielen výsledky najrôznejších testov, ale aj užívateľské aj odborné recenzie. Vďaka tomu môže odporučiť vhodný produkt nielen nenáročným užívateľom na menej časté využitie, ale aj tým, ktorí na kancelárskej stoličke trávia nepretržite každý pracovný deň.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Antares POFIT WHITE

Antares POFIT WHITE

800 € Orientačná cena