Menu

Recenzia a porovnanie DX Racer OH/FD01/NR

81,7 % Celkové hodnotenie

Ďalší na zváženie v kategorii Kancelárske stoličky nad 160 €

Klady

  • Kvalitná konštrukcia
  • Opierka hlavy
  • Bedrová opierka

Zápory

  • Užší sedák
  • Vyššia hmotnosť
270 € Orientačná cena

Súhrnné údaje

Kancelárska stolička DX Racer OH/FD01/NR je vybavená hojdacou mechanikou, ktorá značí, že sedák nie je pevne spojený s operadlom, vďaka čomu je možné pohybmi kreslo rozhojdať. Ako materiál poťahu zvolil výrobca klasický textilný variant, ktorý ponúka lacné a zároveň univerzálne riešenie. Nosnosť stoličky prináša hodnotu 130 kg, čo je pre bežné využitie dostačujúci variant a v tomto ohľade sa radí do nadpriemeru. Kovový kríž by potom mal zaisťovať dostatočne pevné držanie konštrukcie.

Parameter Tento produkt
Výrobca

DX racer

Nosnosť (kg)

130

Mechanika

Hojdacia

Materiál koliesok

Polyuretán

Materiál poťahu

Textil

Materiál kríža

Plast

Rozmery, hmotnosť a vybavenie

Rozmerovo stolička nijako nevybočuje z priemeru porovnateľných zariadení a javí sa ako pomerne kompaktná k presunom a manipulácii. Relatívnou nevýhodou je iba užšia sedacia plocha. Hmotnosť sa zastavila na hodnote 25 kg a v tomto ohľade považujeme stoličku aj za priemernú. Výhodou je aj štandard dnešných kvalitných kancelárskych kresiel v podobe vybavenia opierkou hlavy a bedrovou opierkou. Oba tieto doplnky zabezpečujú lepší komfort posedu a správnejšiu polohu z pohľadu zdravia sediaceho.

Parameter Tento produkt
Opierka hlavy

Áno

Bedrová opierka

Áno

Šírka stoličky (cm)

37

Hmotnosť (kg)

25

Hodnotenie ďalších užívateľov

Zákazníci chvália pri stoličke DX Racer OH/FD01/NR predovšetkým celkovú kvalitu konštrukcie a dielenské spracovanie. Výhodou je určite aj všeobecne vysoká pohodlnosť posedu. Negatíva naopak majitelia vidia v užšom sedáku a menej kvalitných opierkach pod rukami.

Záver

Stolička DX Racer OH/FD01/NR je produktom strednej cenovej triedy, ktorý bez problémov uspokojí zákazníkov s bežnými nárokmi na funkčnosť. Za jej najväčšie výhody možno považovať predovšetkým veľmi kvalitnú konštrukciu a celkovú vybavenosť kvalitnými komponentmi.

270 € Orientačná cena
Autor: Iva Koňaříková | Dátum: | Produkt: DX Racer OH/FD01/NR | Hodnotenie: 81,7 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva sa ako redaktorka už niekoľko rokov venuje porovnávaniu produktov. Má preto bohaté skúsenosti, ktoré zúročuje aj pri téme kancelárskych stoličiek. Pri svojej práci zohľadňuje nielen výsledky najrôznejších testov, ale aj užívateľské aj odborné recenzie. Vďaka tomu môže odporučiť vhodný produkt nielen nenáročným užívateľom na menej časté využitie, ale aj tým, ktorí na kancelárskej stoličke trávia nepretržite každý pracovný deň.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia DX Racer OH/FD01/NR

DX Racer OH/FD01/NR

270 € Orientačná cena