Menu

Recenzia a porovnanie Tempo Kondela Sidro

78,5 % Celkové hodnotenie

S opierkou nôh v kategorii Najlacnejšie kancelárske stoličky do 160 €

Klady

  • Podnožka
  • Kovový kríž
  • Nastaviteľná opierka hlavy

Zápory

  • Nižšia nosnosť
  • Neuvedený materiál koliesok
140 € Orientačná cena

Súhrnné údaje

Tempo Kondela Sidro je kancelárska stolička vhodná pre osoby s hmotnosťou do 110 kg, to je totiž hranica nosnosti. Pohodlný odpočinok počas dlhého pracovného dňa umožňuje hojdacia mechanika. Sedák je pevne spojený s operadlom a vďaka tomu je možné sa v kresle hojdať. Sedák je čalúnený a operadlo je potiahnuté sieťkou. Tá umožňuje cirkuláciu vzduchu a tým obmedzuje nadmerné potenie, čo oceníte najmä v lete. Kríž je vyrobený z kovu, čo je odolný materiál, ktorý zaručuje dlhú životnosť.

Parameter Tento produkt
Výrobca

Tempo Kondela

Nosnosť (kg)

110

Mechanika

Hojdacia

Materiál poťahu

Textil, sieťovina

Materiál kríža

Kov

Rozmery, hmotnosť a vybavenie

K pohodlnosti sedenia prispieva opierka hlavy, ktorú je možné výškovo nastaviť. Vďaka tomu je vaša chrbtica vždy v ideálnej polohe. Tej napomáha aj bedrová opierka, ktorá podporuje bedrá a predchádza tým bolestiam chrbta. Zvláštnosťou tejto stoličky je podnožka, ktorú je možné využívať pri relaxácii. Čo sa týka rozmerov, stolička je o pár centimetrov širšia než je bežné, na šírku meria 60 cm. Výšku sedadla je možné nastavovať v rámci obvyklých hodnôt od 48 do 56 cm. Hmotnosť stoličky sa radí medzi tie nižšie, čo zaručuje ľahkú manipuláciu.

Parameter Tento produkt
Opierka hlavy

Áno

Bedrová opierka

Áno

Šírka stoličky (cm)

60

Výška sedadla min. (cm)

48

Výška sedadla max. (cm)

56

Hmotnosť (kg)

14,5

Záver

Tempo Kondela Sidro je kancelárska stolička, ktorú využijete ako na pracovisku, tak pri domácom sedení pri počítači. Je založená na hojdacej mechanike a kovovom kríži. Dostatočnú oporu pre chrbticu zaisťuje nastaviteľná opierka hlavy a tiež opora bedrovej chrbtice. Pohodlnú polohu môžete zaujať pri využití podnožky. Najmä v teplých letných mesiacoch oceníte sieťovinový materiál, ktorým je stolička potiahnutá. Vďaka nemu je zaistená rovnomerná cirkulácia vzduchu a zamedzuje sa tým poteniu. Nevýhodou môže byť pre niekoho nosnosť iba 110 kg.

Ak potrebujete vyššiu nosnosť, prečítajte si recenziu stoličky Arozzi Torretta XL, ktorá unesie až 140 kg.

140 € Orientačná cena
Autor: Iva Koňaříková | Dátum: | Produkt: Tempo Kondela Sidro | Hodnotenie: 78,5 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva sa ako redaktorka už niekoľko rokov venuje porovnávaniu produktov. Má preto bohaté skúsenosti, ktoré zúročuje aj pri téme kancelárskych stoličiek. Pri svojej práci zohľadňuje nielen výsledky najrôznejších testov, ale aj užívateľské aj odborné recenzie. Vďaka tomu môže odporučiť vhodný produkt nielen nenáročným užívateľom na menej časté využitie, ale aj tým, ktorí na kancelárskej stoličke trávia nepretržite každý pracovný deň.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Tempo Kondela Sidro

Tempo Kondela Sidro

140 € Orientačná cena