Menu

Recenzia a porovnanie Street Surfing Torpedo Black Core

85,6 % Celkové hodnotenie

Top cena/výkon v kategorii Freestyle kolobežky

Klady

  • Kvalita konštrukcie
  • Skvelý pomer ceny a vlastností
  • Užívateľsky obľúbená

Zápory

  • Občas zložitejšia na údržbu
  • Horšia trieda ložísk
65 € Orientačná cena

Súhrnné údaje 

Kolobežka Street Surfing Torpedo patrí do kategórie freestylových kolobežiek. Pre tento druh je charakteristická vysoká odolnosť proti poškodeniu a taktiež nízka hmotnosť, ktorá umožňuje vykonávanie trikov. Typické sú aj malé kolieska, ktoré nie sú vhodné na zdolávanie väčších vzdialeností. Ako materiál na výrobu rámu bola zvolená hliníková zliatina, ktorá by mala byť relatívne odolná proti poškodeniu a zároveň zachovať pozitívne hmotnostné vlastnosti. Kolobežka z povahy určenia nedisponuje stojanom, ktorý by bol zbytočnou príťažou. Rovnako ako väčšina freestylových kolobežiek potom disponuje nášľapnou brzdou na zadnom koliesku.

Parameter Tento produkt
Výrobca

Street Surfing

Stojanček

Nie

Materiál rámu

Hliník

Brzdy

Nášľapná

Možnosť dokúpiť náhradné diely

Áno

Možno zložiť

Nie

Hodnotenie konštrukcie a rozmerov

Kolobežka váži iba 2,7 kg a vďaka tomu sa radí medzi najľahšie modely s veľmi dobrou manipulovateľnosťou a výbornými možnosťami využitia pre technicky náročné triky. Dostačujúca je potom tiež nosnosť 100 kg, ktorá je medzi freestylovými kolobežkami určitým štandardom. Z pohľadu rozmerov konštrukcie a riadidiel kolobežka nijako nevybočuje z normálu porovnateľných zariadení a možno ju považovať za ľahko manipulovateľnú.

Parameter Tento produkt
Hmotnosť (kg)

2,7

Nosnosť (kg)

100

Výška riadidiel (cm)

85

Šírka riadidiel (cm)

50

Dĺžka kolobežky (cm)

63

Dĺžka nášľapu (cm)

34

Veľkosť kolies (predné / zadné)

3,9" / 3,9"

Hodnotenie ďalších užívateľov

Majitelia kolobežky si pochvaľujú predovšetkým vzhľad a výdrž konštrukcie. Sú spokojní s tým, že dizajnovo ľúbivý variant môže plniť svoje účely aj v ohľade odolnosti a využiteľnosti. Naopak negatívne reflektujú predovšetkým nutnosť občasného utiahnutia niektorých z komponentov na udržanie ich správnej funkčnosti.

Naše hodnotenie a záver

Kolobežka Street Surfing Torpedo je modelom strednej cenovej kategórie v oblasti freestylových konkurentov. Zachováva dobrý pomer ceny k výkonu. Použité materiály a celková kvalita konštrukcie referujú o vysokej odolnosti a praktickosti. Problémom môže byť nutnosť občasnej údržby zo strany užívateľa, tá je však pri kolobežkách podobného zamerania úplne bežná.

65 € Orientačná cena
Autor: Karolína Šerá | Dátum: | Produkt: Street Surfing Torpedo Black Core | Hodnotenie: 85,6 %
Karolína Šerá
Karolína je autorkou, ktorá rada odovzdáva naštudované informácie ďalej v čo najzrozumiteľnejšej forme. Okrem toho taktiež starostlivo a podľa dôležitých parametrov vyberá produkty a trh pravidelne kontroluje, preto vo výbere kolobežiek nájdete len aktuálne dostupné modely s dobrými vlastnosťami i kladným užívateľským hodnotením. Vedľa kolobežiek má na starosti aj iné športové témy ako bežecké pásy alebo detské bicykle, ďalej ale aj školské aktovky alebo online jazykové kurzy.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Street Surfing Torpedo Black Core

Street Surfing Torpedo Black Core

65 € Orientačná cena