Menu

Recenzia a porovnanie Yedoo Wzoom New

Výborné Celkové hodnotenie

Top produkt v kategorii Kolobežky pre deti

Klady

  • Kvalita konštrukcie
  • Dobrá nosnosť
  • Väčšie nafukovacie kolesá

Zápory

  • Vyššia cena
  • Slabšie brzdy
  • Vyššia hmotnosť
180 € Orientačná cena

Súhrnné údaje 

Kolobežka Yedoo Wzoom New je modelom určeným pre deti, čo prináša predovšetkým menšie rozmery, ale aj menej sofistikovanú konštrukciu a nižšiu obstarávaciu cenu. Ako materiál na výrobu rámu zvolila vyrábajúca firma oceľ, ktorá je charakteristická veľmi vysokou odolnosťou proti poškodeniu, ale tiež bohužiaľ vyššou hmotnosťou. Výhodou kolobežky je, že disponuje v základnej výbave stojanom, čo uľahčuje manipuláciu a možnosť pohodlného odloženia. Čo sa týka bŕzd, disponuje model čeľusťovou verziou vo „V“ podobe, ktorá nepatrí medzi najspoľahlivejšie a najlepšie brzdy, ale možno ich v podobných kategóriách považovať za štandard a na bežné účely bez problémov postačia.

Parameter Tento produkt
Výrobca

Yedoo

Stojanček

Áno

Materiál rámu

Oceľ

Brzdy

"V"

Možnosť dokúpiť náhradné diely

Áno

Možno zložiť

Nie

Hodnotenie konštrukcie a rozmerov

Kolobežka Yedoo Wzoom New váži 7,5 kilogramov. To je v porovnaní s dospelými verziami stále pozitívne číslo, avšak pre využitie pri detských verziách sa jedná o vysokú hodnotu, ktorá by mohla pri manipulácii deťom narobiť početné problémy. Poteší naopak vysoká nosnosť 100 kg, ktorá je pri konštrukciách pre deti samozrejme úplne dostačujúca. Určenie pre jazdcov výšky od 120 cm by tiež nemalo pri dodržaní odporúčaného veku narobiť väčšie problémy. Výhodou kolobežky je nastaviteľná výška riadidiel, ktorá umožňuje pohyby v rozpätí 81-90 cm. Dĺžka kolobežky potom činí 122 cm, čo je odpovedajúce na konštrukcie podobného určenia.

Parameter Tento produkt
Hmotnosť (kg)

7,5

Nosnosť (kg)

100

Minimálna / odporúčaná výška jazdca (cm)

120

Výška riadidiel (cm)

81-90

Šírka riadidiel (cm)

56

Dĺžka kolobežky (cm)

122

Dĺžka nášľapu (cm)

34

Výška nášľapu (cm)

4,4

Veľkosť kolies (predné / zadné)

16" / 12"

Hodnotenie ďalších užívateľov

Majitelia kolobežky hodnotia pozitívne predovšetkým celkovú kvalitu konštrukcie a použitých materiálov, vďaka ktorým sa javí kolobežka ako univerzálne využiteľná a zároveň dostatočne odolná. Za slabinu považujú zákazníci predovšetkým brzdný systém, ťažké možnosti jeho nastavenia a horšie vlastnosti.

Naše hodnotenie a záver

Detská kolobežka Yedoo Wzoom je špičkovým produktom v kategórii detských kolobežiek. Vďaka veľmi kvalitným použitým materiálom ponúka pre deti maximálny komfort a bezpečnosť. Jej relatívnou slabinou je použitie slabších čeľusťových bŕzd a pomerne vysoká váha konštrukcie, ktorá robí kolobežku ťažko manipulovateľnou.

180 € Orientačná cena
Autor: Karolína Šerá | Dátum: | Produkt: Yedoo Wzoom New | Hodnotenie: Výborné
Karolína Šerá
Karolína je autorkou, ktorá rada odovzdáva naštudované informácie ďalej v čo najzrozumiteľnejšej forme. Okrem toho taktiež starostlivo a podľa dôležitých parametrov vyberá produkty a trh pravidelne kontroluje, preto vo výbere kolobežiek nájdete len aktuálne dostupné modely s dobrými vlastnosťami i kladným užívateľským hodnotením. Vedľa kolobežiek má na starosti aj iné športové témy ako bežecké pásy alebo detské bicykle, ďalej ale aj školské aktovky alebo online jazykové kurzy.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Yedoo Wzoom New

Yedoo Wzoom New

180 € Orientačná cena