Menu

Recenzia a porovnanie SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties

93,2 % Celkové hodnotenie

Víťaz porovnania v kategorii Stredné kufre

Klady

  • Päťročná záruka
  • Dvojité kolieska
  • TSA otvor

Zápory

  • Nemá expandér
  • Neustojí na mieste
  • Vyššia cena
170 € Orientačná cena

Ďalšie farebné prevedenia

Základné parametre

Ak hľadáte dizajnový kufor z pevného, ​​ale ľahkého materiálu, ktorý poteší svojim vybavením, ste na správnej adrese. SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties s objemom 60 l je stredne veľký škrupinový kufor vyrobený z kombinácie materiálov ABS a polykarbonát, čím ponúkne odolnosť, pružnosť a nízku hmotnosť. Váži 3,7 kg, čo je v kategórii v čase porovnania (august 2021) nižšia hodnota. Rozmery batožiny nájdete nižšie v tabuľke. K dostaniu je rovnaký model aj vo veľkosti S či L. Kufor vyniká päťročnou zárukou, niektoré modely od konkurenčných značiek ponúkajú aj iba polovičnú dobu.

Tabuľka zobrazuje prehľad najdôležitejších parametrov:
Parameter Tento produkt
Značka

SuitSuit

Typ

Škrupinový

Materiál

ABS/Polykarbonát

Záruka (roky)

5

Výška (cm)

67

Šírka (cm)

43

Hĺbka (cm)

26

Hmotnosť (kg)

3,7

Expandér

Nie

Počet koliesok

4

Kombinačný zámok

Áno

TSA zámok

Áno

Rukoväť s aretáciou

Áno

Vybavenie

Vybavenie tohto modelu je naozaj bohaté. SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties má kombinačný zámok v podobe zadávania trojmiestneho číselného kódu a rovnako tak je opatrený aj TSA zámkom. Ten sa hodí pri ceste lietadlom do zámorských destinácií, ako je USA alebo Japonsko, kde letisková kontrola kufre často otvára. TSA zámok práve poslúži na to, aby bolo otváranie umožnené bez poškodenia.

Musíte sa tu však obísť bez expandéra, ktorým by ste mohli zvýšiť objem kufra, jedná sa ale o výsadu skôr u textilných kufrov. Ako väčšina modelov na trhu ponúkne aj tento kufor výsuvnú rukoväť s aretáciou, navyše doplnenú o pohodlné, ale pevné držadlo. Jedno menšie je umiestnené aj z boku kufra. Lepším štandardom sú potom dvojité kolieska, tie sú celkom štyri. Vďaka ich možnosti otočenia o 360° sa bude s kufrom dobre manipulovať. Počítajte ale s tým, že neustojí na mieste, to môže prísť nevhod napríklad v doprave.

Vnútorné usporiadanie

Kufor je zipsom rozdelený na polovice. Pravá je vybavená kompresnými popruhmi a okrem nich ponúka voľný priestor vhodný napríklad na uloženie odevov. Pri kraji sa potom nachádza malé vrecko na drobnosti. Ľavá polovica poskytuje sofistikovanejší úložný priestor. Hlavný priestor je opatrený zipsom a je možné ho uzavrieť. Na prepážke sa potom nachádzajú dve menšie vrecká.

SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties Pink Dust vnútro

Hodnotenie užívateľov

Užívatelia tento kufor hodnotia napospol kladne. SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties je podľa nich kvalitne spracovaný a na prvý pohľad zaujme ľúbivým designom. Pozitívne hodnotia aj nízku hmotnosť kufra a možnosť dokúpenia príslušenstva. Niektorým užívateľom sa obstarávacia cena zdá vyššia, podľa recenzií jej však kvalita kufra zodpovedá.

SuitSuit TR-1221-3-M užívateľská recenzia

Klady a zápory

Hlavnou prednosťou tohto kufra je určite výrobcom poskytovaná päťročná záruka, ktorou kufor značky SuitSuit vyniká nad konkurenciou. Plusom pri kufroch všeobecne sú dvojité kolieska, ktoré toho predsa len vydržia o niečo viac, než keby boli len jednoduché. Vzhľadom k tomu, že ale kufor stojí na štyroch kolieskach, počítajte s jeho nižšou stabilitou; jednoducho neustojí v pokoji na mieste. Nepočítajte tu ani s expandérom, ktorým by ste mohli zvýšiť 60l objem kufra. Čo ale kufor ponúka a nie je to štandardom pri všetkých modeloch, je TSA otvor, ktorý uľahčí letiskovej kontrole odomykanie batožiny.

Záver

SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties je štýlový kufor nielen s pútavým dizajnom, ale aj so skvelými vlastnosťami. Ponúkne všetko potrebné, čo by kvalitný kufor mal mať, a tiež niečo naviac. Poteší predĺženou päťročnou zárukou, TSA zámkom a bohatým vnútorným usporiadaním. Je vyrobený z kvalitného pevného materiálu, ktorý sa zároveň pýši nízkou hmotnosťou.

Objem kufra 60l bude dostačovať pre jednu osobu na dlhší, zhruba týždenný zájazd. Ak zháňate objemovo podobný, ale cenovo dostupnejší kufor, môžete si prečítať recenziu aj na textilný model značky Travelite, Orlando M 58l. Pokiaľ vám naopak vyhovujú vlastnosti kufra, ale radi by ste inú veľkosť, máme pre vás dobrú správu. Model TR-1221/3-M Fabulous Fifties sa totiž predáva aj vo veľkosti S a L.

170 € Orientačná cena
Autor: Karolína Šerá | Dátum: | Produkt: SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties | Hodnotenie: 93,2 %

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties

SuitSuit TR-1221/3-M Fabulous Fifties

170 € Orientačná cena