Menu

Recenzia a porovnanie Marimex Popular 3001 L 11105637

Dobré Celkové hodnotenie

Pre nenáročných v kategorii Infrasauny pre 2 osoby

Klady

  • Ionizátor
  • Audio systém
  • Podlahový panel

Zápory

  • Chýba svetelná terapia
  • Nedá sa otočiť otváranie dverí
  • Málo hodnotení
1 200 € Orientačná cena

Základné parametre

Marimex Popular 3001 L 11105637 je infrasauna určená na súčasné saunovanie dvoch osôb. Je osadená karbónovými žiaričmi, celkovo je ich v kabíne 8, a to vrátane panelu v podlahe. Vďaka nemu je zaistený tepelný komfort zo všetkých strán. Plne spektrálne ohrievače v tejto kabíne nie sú. Tie vydávajú žiarenie, ktoré prechádza ešte hlbšie do ľudských tkanív a prehrievajú ešte intenzívnejšie. Všetky funkcie, vrátane teploty saunovania sa ovládajú pomocou vnútorného panelu. Kabína nevydáva pri zahriatí žiadnu arómu, je totiž vyrobená z dreva kanadského jedľovca hemlock, ktoré neobsahuje živicu.

Tabuľka zobrazuje prehľad najdôležitejších parametrov

Parameter Tento produkt
Výrobca

Marimex

Typ ohrievačov

Karbónové

Celkový počet ohrievačov

8

Počet fullspektrálnych ohrievačov

0

Podlahový ohrievač

Áno

Príkon (W)

1 920

Umiestnenie ovládacieho panelu

Vnútorné

Materiál kabíny

Hemlock

Funkcie a vybavenie

Funkciami a vybavením sa infrasauna príliš nelíši od iných v rovnakej cenovej kategórii. Je vybavená ionizátorom, ktorý čistí vzduch, a strešnou ventiláciou, ktorá umožňuje jeho cirkuláciu. Čas strávený saunovaním môžete využiť na počúvanie hudby vďaka audiosystému. Ten podporuje ladenie rádia FM a prehrávanie MP3. Vnútorné osvetlenie vám dodá dostatok svetla na čítanie obľúbenej knihy alebo časopisu. Infrasauna bohužiaľ nemá svetelnú terapiu ani prídavnú opierku chrbta.

Parameter Tento produkt
Ionizátor

Áno

Svetelná terapia

Nie

Opierka chrbta

Nie

Vnútorné osvetlenie

Áno

Audio systém

FM, MP3

Strešná ventilácia

Áno

Rozmery a montáž

Infrakabína Marimex má mierne vyššie rozmery, než je v kategórii pre dve osoby bežné. Ide ale o rozdiely iba pár centimetrov. Konkrétne rozmery nájdete v nasledujúcej tabuľke. Pri výbere vhodného miesta myslite aj na to, že otváranie dverí nie je možné otočiť.

Parameter Tento produkt
Zameniteľné otváranie dverí

Nie

Šírka (cm)

123

Hĺbka (cm)

120

Výška (cm)

190

Hmotnosť (kg)

130

Záver

Infrasauna Marimex Popular 3001 L 11105637 je určená pre súčasné saunovanie dvoch osôb. Kabína je osadená ôsmimi karbónovými ohrievačmi, vrátane podlahového panelu. Výbava je priemerná, zahŕňa ionizátor, audio systém a taktiež vnútorné osvetlenie. Chýba ale svetelná terapia alebo doplnková opierka chrbta. Niekomu nemusí vyhovovať smer otvárania dverí, ten ale nie je možné zmeniť. Ak hľadáte infrasaunu a vyžadujete aj fullspektrálne žiariče, odporúčame vám model Belatrix Vista 2.

1 200 € Orientačná cena
Autor: Kristýna Hašková | Dátum: | Produkt: Marimex Popular 3001 L 11105637 | Hodnotenie: Dobré
Kristýna Hašková
Redaktorka
Kristýna je redaktorka, ktorá saunovaniu prepadla pred niekoľkými rokmi a infrasaunu má aj doma. Okrem vlastných skúseností čerpá z odborných zdrojov a štúdií a zaujímajú ju aj reálne skúsenosti používateľov. Vie preto poradiť, pre koho bude vhodný konkrétny typ infrasauny nielen podľa ohrievačov, ale aj konštrukcie a použitých technológií. Okrem témy infrasáun sa venuje aj písaniu o vírivkách a oblastiam zdravia a krásy.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Marimex Popular 3001 L 11105637

Marimex Popular 3001 L 11105637

1 200 € Orientačná cena