Menu

Recenzia a porovnanie Hanscraft NetSpa Bohemian 111209

73,6 % Celkové hodnotenie

Pre nenáročných v kategorii Vírivky pre 2 osoby

Klady

  • Rýchle ohrievanie vody
  • Teplota vody až 42 °C
  • Nižšia cena

Zápory

  • Iba 100 trysiek
  • Nemá kryt ani podložku
  • Chýbajú pokročilé funkcie
330 € Orientačná cena

Základné parametre

Hanscraft NetSpa Bohemian 111209 je vírivka v tvare štvorca s objemom 650 litrov vody. Výrobca uvádza, že je vhodná až pre štyri osoby, my ju však odporúčame iba pre dve, aby bol odpočinok vo vírivke príjemný a pohodlný. Materiálom je laminované PVC, čo je pomerne bežné pri lacnejších modeloch, rovnako ako kartušový typ filtrácie.

Výkonom sa vírivka značky Hanscraft drží pomerne vysoko nad priemerom. Príkon kúrenia dosahuje 1 500 W, čo je na menšiu vírivku slušné číslo, vodu navyše dokáže ohriať o 2-2,5 °C za hodinu. Maximálna teplota síce neprekročí 42 °C, aj to je však v čase nášho porovnania (december 2020) slušné a menej obvyklé číslo. Výkon masáže činí až 650 W, vírivka má ale iba 100 trysiek, perličková masáž teda nemusí byť príliš intenzívna.

Parameter Tento produkt
Objem (l)

650

Tvar

Štvorec

Materiál

Laminované PVC

Napájanie (V)

220-240

Príkon kúrenia (W)

1 500

Rýchlosť ohrevu vody (°C/hod)

2-2,5

Maximálna teplota ohrevu vody (°C)

42

Typ filtrácie

Kartušová

Počet vzduchových trysiek

100

Výkon perličkovej masáže (W)

650

Vybavenie a funkcie

Nedostatky mobilnej vírivky Hanscraft NetSpa Bohemian 111209 sa prejavia pri zmienke o vybavení a funkciách. Vírivka nemá systém na zmäkčovanie vody (HWT) ani solinátor (SWS), vodu teda bude nutné čistiť aj zmäkčovať chemicky. Preto ju príliš neodporúčame osobám s citlivou kožou. Z vybavenia môžete postrádať kryt, ktorým by ste udržali vodu čistú a tiež dlhšie teplú, chýba tu aj podložka na zem. Tieto prvky tak budete musieť dokúpiť zvlášť. Vírivka je tvaru štvorca so stranou s dĺžkou ľahko cez 1,5 metra a výškou 70 cm.

Parameter Tento produkt
Zmäkčovač vody (HWT)

Nie

Solinátor (SWS)

Nie

Displej

Áno

Manometer

Nie

Vrchný kryt

Nie

Podložka na zem

Nie

Šírka (m)

1,58

Dĺžka (m)

1,58

Výška (m)

0,7

Záver

Prednosťou vírivky Hanscraft NetSpa Bohemian 111209 je určite vyšší výkon v podobe príkonu kúrenia 1 500 W, výkonu masáže 650 W a rýchlosti ohrevu vody o 2-2,5 °C / hod. Maximálna možná teplota vody dosiahne aj 42 °C. Vírivka je tvaru štvorca a svojím objemom 650 l ju odporúčame iba pre dvoch užívateľov.

Tento model však za ostatnými pokrivkáva svojim vybavením. Má iba 100 trysiek, masáž teda nebude tak intenzívna. V balení nenájdete kryt ani podložku na zem a chýbajú jej aj pokročilé funkcie v podobe systému na zmäkčovanie vody alebo solinátora. Pokiaľ teda zháňate dvojmiestnu vírivku, ktorá toho ponúkne o niečo viac, odporúčame Belatrix Mountine 120 Rattan.

330 € Orientačná cena
Autor: Eliška Srncová | Dátum: | Produkt: Hanscraft NetSpa Bohemian 111209 | Hodnotenie: 73,6 %
Eliška Srncová
Eliška nazbierala za roky pôsobenia v našej redakcii bohaté skúsenosti s výberom a porovnávaním produktov. Každú tému má starostlivo naštudovanú z domácich i zahraničných odborných zdrojov, poradí vám tak nielen, ako vírivku vybrať, ale aj aké budú približné náklady na jej prevádzku alebo aký vplyv môže mať na vaše zdravie. Pre milovníkov relaxácie pripravila aj obsiahly výber kníh, medzi jej témy potom patria aj veľké domáce spotrebiče alebo potreby pre deti.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Hanscraft NetSpa Bohemian 111209

Hanscraft NetSpa Bohemian 111209

330 € Orientačná cena