Menu

Recenzia a porovnanie MSR Hubba Hubba NX

90,6 % Celkové hodnotenie

Taktiež nás zaujalo v kategorii Turistické stany

Klady

  • Nízka hmotnosť
  • Celková kvalita

Zápory

  • Tenká podlaha
  • Vysoká cena
580 € Orientačná cena

Súhrnné údaje

Stan Hubba Hubba NX je stanom najvyššej cenovej aj kvalitatívnej kategórie. Radí sa medzi turistické stany, ktoré sú charakteristické predovšetkým dobrými možnosťami manipulácie. To je ale bohužiaľ sprevádzané menšími rozmermi a nižším pohodlím. Stan disponuje dvoma vchodmi a je vybavený aj moskytiérou, ktorá slúži proti vniknutiu hmyzu dovnútra. Nepremokavosť je zaistená hodnotami, ktoré sú dostačujúce aj pre extrémne podmienky a stan by mal byť proti vniknutiu vody maximálne odolný. Tyče sú vyrobené z duralu, čo zaisťuje dobrú odolnosť aj prijateľnú hmotnosť konštrukcie.

Parameter Tento produkt
Výrobca

MSR

Počet vchodov

2

Materiál tyčí

Dural

Nepremokavosť tropika (mm)

10 000

Nepremokavosť podlahy (mm)

3 000

Dva plášte

Áno

Moskytiéra

Ano

Rozmery a hmotnosť

Stan je určený pre dve osoby, čo sa premieta do jeho menších rozmerov. Šírka 127, dĺžka 213 a výška 100 cm sú hodnoty dostačujúce akurát pre dve osoby. Doménou stanu je jeho nízka hmotnosť, 1,72 kg by nemalo narobiť problémy pri prenášaní ani menej fyzicky zdatným jedincom.

Parameter Tento produkt
Počet osôb

2

Dĺžka (cm)

213

Šírka (cm)

127

Výška (cm)

100

Hmotnosť (kg)

1,72

Hodnotenie ďalších používateľov

Majitelia stanu sú spokojní predovšetkým s jeho skladnosťou a ľahkou manipuláciou. Pozitívne hodnotia aj nepremokavosť a výdrž v ťažkých podmienkach. Za nevýhodu naopak považujú tenkú podlahu a absenciu vnútorných vreciek.

Naše hodnotenie a záver

Stan MSR Hubba Hubba NX je výnimočný predovšetkým vďaka veľmi nízkej hmotnosti pri zachovaní prijateľných rozmerov. Výhodou je aj všeobecná kvalita materiálov zvolených pri výrobe tohto stanu a jeho komponentov. Za slabinu je potom možné považovať priemernú kvalitu podlahy a vysokú obstarávaciu cenu stanu.

580 € Orientačná cena
Autor: Eliška Srncová | Dátum: | Produkt: MSR Hubba Hubba NX | Hodnotenie: 90,6 %
Eliška Srncová
Eliška sa v našej redakcii zaoberá výberom a hodnotením produktov už viac ako päť rokov. Odborné informácie čerpá z českých aj zahraničných zdrojov a vďaka vodáckym výletom a hudobným festivalom už si nejeden stan aj sama vyskúšala. Vďaka tomu vám poradí, či dať prednosť skladnosti alebo komfortu, či na aké materiály sa pri výbere stanu zamerať. Medzi jej "letné" témy patria aj elektrobicykle, mobilné vírivky alebo grily.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia MSR Hubba Hubba NX

MSR Hubba Hubba NX

580 € Orientačná cena