Menu

Recenzia a porovnanie zoznamky Jiskření.cz

Na zoznámenie v Česku v kategorii Pre vzťah aj flirt

Klady

  • Nepredlžuje automaticky členstvo
  • Lacné členstvo
  • Možnosť jednorazovej platby navždy

Zápory

  • Úplne platené
  • Profily sa ručne neschvaľujú
  • Nemá mobilnú aplikáciu
16 € Orientačná cena

Základné informácie a cena

Zoznamka Jiskření.cz umožňuje zoznamovanie pre vážny vzťah, flirt či nadviazanie priateľstva. Ako jedna z mála neposkytuje zadarmo takmer žiadne služby. Po vyplnení profilu ste automaticky presmerovaní na platobnú bránu. Bez platby sa teda nikam nedostanete.

Členstvo je možné predplatiť na 6 alebo 12 mesiacov, prípadne natrvalo. Sumy sú ale pomerne prívetivé – členstvo na 6 mesiacov vás vyjde na 12 €, a za 12 mesiacov 16 €. Trvalé členstvo stojí 20 €. Platba by mohla odradiť niektorých podvodníkov a vtipkárov, čiastka ale nie je príliš vysoká, takže sa určite nájde niekto, kto ju bude ochotný uhradiť. Metóda zoznamovania nie je vedecká, ale ide o priame kontaktovanie jednotlivých užívateľov. Profily nie sú manuálne schvaľované, čo môže viesť práve k vytváraniu podvodných profilov.

Tabuľka zobrazuje prehľad najdôležitejších parametrov
Parameter Tento produkt
Platené členstvo

6 mesiacov, 12 mesiacov alebo navždy

Čiastka poplatku za členstvo alebo služby

12 € za 6 mesiacov, 16 € za 12 mesiacov alebo 20 € navždy

Platené služby

Všetko

Vedecká metóda zoznámenia

Nie

Manuálne schvaľovanie profilu

Nie

Typ vzťahu

Flirt, priateľstvo, vážny vzťah

Užívateľská základňa a prívetivosť

Počet užívateľov ani mesačné návštevy Jiskření.cz na svojom webe neudáva. Uvádza iba, že jej služby využívajú tisíce ľudí. Profily sú na zoznamke verejne dostupné a môže ich tak vidieť úplne ktokoľvek. Niekomu to bude vyhovovať, niektorí používatelia si ale viac chránia svoje súkromie. Tí môžu zvoliť rozostrenie fotografií pre neregistrovaných užívateľov. Výhodou je nepredlžovanie členstva. Pokiaľ vyprší predplatená doba, ste znovu vyzvaní k platbe, nemusíte sa teda báť neočakávaných platieb.

Nevýhodou je chýbajúca mobilná aplikácia, ktorá je v dnešnej modernej dobe takmer nutnosťou. Na zoznamku sa budete musieť prihlasovať prostredníctvom klasického prehliadača. Ak narazíte na problém, alebo máte otázky, užívateľskú podporu môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

Parameter Tento produkt
Počet užívateľov

Neuvádza presne (tisíce)

Počet mesačných návštev

Neuvádza

Verejné profily

Áno

Automatické predĺženie členstva

Nie

Spôsob zrušenia plateného členstva

Automaticky po skončení dohodnutej doby

Mobilné aplikácie

Nie

Zákaznícka podpora

E-mail

Hlavné klady, zápory a zaujímavosti oproti iným zoznamkám

Výhodou zoznamky Jiskření.cz je pomerne lacné členstvo, nemusíte teda do zoznamky investovať vyššie desiatky eur. Navyše je možné vybrať členstvo navždy a to za pomerne prívetivú cenu. Nevýhodou je ale to, že bez platby v zoznamke neurobíte vôbec nič. Predplatenie aspoň toho najkratšieho členstva je podmienkou pre používanie. Zoznamka nemá navyše žiadnu vedeckú metódu zoznámenia.

Porovnanie s alternatívami

Zoznamkou s podobne drahým plateným členstvom je Seznamka.cz. Na nej ale bez platby môžete podávať inzeráty a prezerať si ostatných užívateľov. Za poplatok sú iba doplnkové služby. Má navyše mobilnú aplikáciu, ktorá by mala byť dnes už samozrejmosťou.

Ak je práve aplikácia to, čo hľadáte, odporúčame Tinder. Ten je navyše v základe úplne zadarmo, ponúka ale možnosť doplatiť si niekoľko úrovní prémiového členstva. Nevýhodou je ale nejasná cenová politika. Ceny sa totiž líšia pre užívateľov podľa veku, pohlavia, odlišné sú aj v aplikácii a na webovom prehliadači.

Naše zhodnotenie a záver

Jiskření.cz je internetová zoznamka, ktorej služby si musia užívatelia zaplatiť. Sumy ale nie sú nijako vysoké a platené členstvo nie je automaticky predlžované. Portál slúži na zoznamovanie nielen za účelom vážneho vzťahu, ale aj flirtu. Profily sú verejné, môže ich teda vidieť akýkoľvek návštevník webu bez toho, aby sa musel registrovať. Nevýhodu je absencia mobilnej aplikácie. Na zoznamku sa teda musíte prihlasovať cez prehliadač. Ak je pre vás práve mobilná aplikácia zásadná a zároveň nechcete do zoznamky nič investovať, mohol by sa vám zapáčiť Tinder alebo Badoo.

16 € Orientačná cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Dátum: | Produkt: Jiskření.cz
Veronika Vyskočilová
Redaktorka
Veronika sa porovnaniu zoznamiek venuje už tretím rokom, dokáže sa teda na poli zoznamovacích stránok aj aplikácií dobre orientovať. Vysvetlí vám preto, na čo si dať pri dojednávaní členstva pozor a tiež prečo sú ceny premium Tinder závislé na veku užívateľa. Venovala sa aj porovnaniu ďalších služieb ako je poistenie domácností alebo cashback portálov.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Jiskření.cz

Jiskření.cz

16 € Orientačná cena