Menu

Recenzia a porovnanie zoznamky Partner na úrovni

Ďalší na zváženie v kategorii Pre vážny vzťah

Klady

  • Vedecká metóda zoznámenia
  • Manuálne schvaľovanie profilov
  • Mobilná aplikácia

Zápory

  • Drahé členstvo
  • Minimum funkcií v bezplatnom režime
  • Automatické predĺženie členstva
165 € Orientačná cena

Základné informácie a cena

Zoznamka Partner na úrovni sa sama na svojom webe označuje ako zoznamka pre náročných. Zodpovedajú tomu aj jej parametre. Cieľovou skupinou sú ľudia vo veku asi 30 až 55 rokov, ktorí sú na úrovni a hľadajú vážny vzťah. Žiadne striktné vekové obmedzenie nečakajte, na zoznamke sú aj mladší a zároveň aj starší užívatelia. Umožňuje ako zoznámenie párov opačného pohlavia, tak rovnopohlavné. Pre niektoré skupiny sú navyše vytvorené zvláštne oddiely, kde môžu ľudia vyhľadávať podľa kľúčových vlastností. Sú nimi napríklad seniori, kresťania, ale aj obyvatelia jednotlivých väčších miest.

(Obrázky zobrazujú českú verziu zoznamky)

Služby sú z veľkej časti platené. Bez členského poplatku sa dozviete iba výsledky svojho osobnostného testu, môžete prijímať návrhy a zobrazovať fotografie. Pokiaľ by ste ale chceli niekoho kontaktovať, musíte už zaplatiť. Členstvo je možné predplatiť na 3, 6 či 12 mesiacov, pričom sumy, ktoré sa s týmto členstvom spájajú sú pomerne vysoké. Konkrétne čiastky nájdete v nasledujúcej tabuľke. Ceny sú platné k dátumu písania tejto recenzie (marec 2022). Na zakúpenie sa vzťahujú rôzne dočasné zľavy, môžete teda zaobstarať predplatné aj o niečo lacnejšie. Za svoje peniaze ale môžete očakávať služby, s ktorými sa pri bezplatných zoznamkách nestretnete. Trojmesačné predplatné je ale v light verzii, ponúka teda menej výhod, než klasické členstvo.

(Obrázky zobrazujú českú verziu zoznamky)

Najväčšou výhodou je vedecká metóda zoznámenia. Pri registrácii vyplníte podrobný osobnostný dotazník, na základe ktorého sú vám vybraní potenciálni partneri. Ďalšou službou navyše je manuálne schvaľovanie profilov. Tým sa eliminujú podvodné profily a vy budete mať istotu, že komunikujete s naozajstným človekom a nie nejakým vtipkárom či podvodníkom.

(Obrázky zobrazujú českú verziu zoznamky)

Tabuľka zobrazuje prehľad najdôležitejších parametrov
Parameter Tento produkt
Platené členstvo

3, 6, a 12 mesiacov

Čiastka poplatku za členstvo alebo služby

66 € za 3 mesiace, 85 € za 6 mesiacov, 165 € za 12 mesiacov

Platené služby

Všetko okrem výsledkov osobnostného testu, prijímania návrhov a zobrazenia fotografie

Vedecká metóda zoznámenia

Áno

Manuálne schvaľovanie profilu

Áno

Typ vzťahu

Vážny vzťah

Užívateľská základňa a prívetivosť

Nemecká agentúra eDarling (pod ktorú spadá Partner na úrovni) pôsobí v Latinskej Amerike, Turecku a 16 krajinách Európy. V Európe ponúka základňu 13 miliónov užívateľov s mesačnou návštevnosťou 822 tisíc prihlásení. Ide o veľké množstvo užívateľov a tým aj potenciálnych partnerov. Rovnako ako mnoho ďalších, aj Partner na úrovni využíva automatické predĺženie členstva, peniaze sú teda z bankového účtu pravidelne strhávané bez vášho pričinenia. Je možné ho vypovedať pomocou webového formulára, nestačí iba vymazať profil.

(Obrázky zobrazujú českú verziu zoznamky)

Výpovedná lehota končí 3 dni pred koncom dohodnutej doby. Konkrétne pokyny si vždy prečítajte v obchodných podmienkach skôr, ako uhradíte akúkoľvek platbu. Ak chcete mať prístup k zoznamke odkiaľkoľvek, môžete využiť aplikáciu pre smartfóny so systémom iOS alebo Android. Ak narazíte na nejasnosť, problém alebo budete potrebovať poradiť, môžete kontaktovať zákaznícku podporu prostredníctvom e-mailu.

Parameter Tento produkt
Počet užívateľov

13 miliónov (v EÚ)

Počet mesačných návštev

822 000

Verejné profily

Nie

Automatické predĺženie členstva

Áno

Spôsob zrušenia plateného členstva

Pomocou webového formulára

Mobilné aplikácie

Áno

Zákaznícka podpora

E-mail

Hlavné klady, zápory a zaujímavosti oproti iným zoznamkám

Najväčšou výhodou je naozaj podrobný dotazník, ktorý sa nezameriava len na vaše preferencie, ale pomocou mnohých otázok špecifikujú aj váš charakter a osobný profil. Následné návrhy partnerov sú preto skutočne presné. Nevýhodou je ale vysoká cena za platené členstvo. Bez neho si navyše ani neprečítate správy od nápadníkov.

Porovnanie s alternatívami

Podobne zameraná je česká zoznamka Elite Date. Tá síce nemá taký podrobný dotazník ako Partner na úrovni, na vedeckú metódu zoznámenia ale vsádza tiež. Má podobný vekový rozptyl a cieli na obdobný typ klientov. Platené členstvo je o niečo lacnejšie.

Ak hľadáte lacnejšiu zoznamku, ale nechcete svoj kompletný profil ukazovať celému svetu, mohla by vás zaujať stránka Spoznajmesa.sk. Tá je pre ženy úplne zadarmo, pre mužov je v bezplatnom režime funkčnosť obmedzená.

Naše zhodnotenie a záver

Platená zoznamka Partner na úrovni je vhodná na hľadanie vážneho vzťahu. Mieri na užívateľov na úrovni, ktorí vedia čo chcú. Jej výhodou je vedecká metóda zoznámenia, ktorá umožňuje prepojovanie profilov na základe osobnostného dotazníka. Nevýhodou je platené členstvo, ktoré je pomerne drahé. Členstvo je automaticky predlžované, jeho výpoveď je ale možná cez webový formulár. Členská základňa tejto zoznamky tvorí v Európskej únii 13 miliónov užívateľov. Ak zvažujete využitie vedeckej metódy, ale hľadáte lacnejšiu službu, odporúčame Elite Date.

165 € Orientačná cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Dátum: | Produkt: Partner na úrovni
Veronika Vyskočilová
Redaktorka
Veronika sa porovnaniu zoznamiek venuje už tretím rokom, dokáže sa teda na poli zoznamovacích stránok aj aplikácií dobre orientovať. Vysvetlí vám preto, na čo si dať pri dojednávaní členstva pozor a tiež prečo sú ceny premium Tinder závislé na veku užívateľa. Venovala sa aj porovnaniu ďalších služieb ako je poistenie domácností alebo cashback portálov.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Partner na úrovni

Partner na úrovni

165 € Orientačná cena