Menu

Recenzia a porovnanie zoznamky Spoznajmesa.sk

Ďalší na zváženie v kategorii Pre vážny vzťah

Klady

  • Vedecká metóda zoznámenia
  • Mobilná aplikácia
  • Možnosť zakúpiť členstvo na 1 týždeň

Zápory

  • Nutnosť písomnej výpovede členstva
  • Rôzne ceny členstva podľa platobnej metódy
  • Automatické predĺženie členstva
110 € Orientačná cena

Základné informácie a cena

Na portáli Spoznajmesa.sk hľadajú užívatelia vážny vzťah. Zoznamku môžete využívať čiastočne bezplatne, ale za niektoré služby si budete musieť zaplatiť. Pokiaľ budete chcieť posielať viac ako 5 správ denne, neobmedzene vyhľadávať medzi viacerými profilmi, či si vzájomne vymieňať telefónne čísla či e-maily, bez prémiového členstva sa skrátka nezaobídete. Dĺžku trvania si budete môcť vybrať medzi 1 týždňom a 1, 3, 6 alebo 12 mesiacmi. Veľkú výhodu majú na tejto zoznamke ženy. Tie majú prémiové funkcie zadarmo bez nutnosti platenia.

(Obrázky zobrazujú českú verziu zoznamky)

Muži musia vytiahnuť z peňaženky 4 € až 110 € v závislosti na dĺžke predplatného. Konkrétne čiastky nájdete v nasledujúcej tabuľke. Výhodou tejto zoznamky je využívanie vedeckej metódy zoznámenia. Špeciálny algoritmus na základe vašich odpovedí v osobnostnom dotazníku vyberie potenciálne vhodných partnerov. Čo naopak táto zoznamka neumožňuje, je manuálne schvaľovanie profilov. Vzhľadom na vyššiu cenu služieb je síce pravdepodobné, že tu bude menšie množstvo podvodných profilov, ale nie je to úplne vylúčené.

Tabuľka zobrazuje prehľad najdôležitejších parametrov
Parameter Tento produkt
Platené členstvo

na 1 týždeň, 1,3, 6 a 12 mesiacov

Čiastka poplatku za členstvo alebo služby

ženy zadarmo, muži 4 € za 1 týždeň, 14 € za 1 mesiac, 36 € za 3 mesiace, 60 € za 6 mesiacov, 110 € za 12 mesiacov

Platené služby

Posielanie viac ako 5 správ denne, neobmedzené vyhľadávanie, viac profilov, posielanie telefónneho čísla či e-mailu

Vedecká metóda zoznámenia

Áno

Manuálne schvaľovanie profilu

Nie

Typ vzťahu

Vážny vzťah

Užívateľská základňa a prívetivosť

Portál Spoznajmesa.sk sa pýši pomerne slušnou základňou 307 tisíc užívateľov. Mesačne ich zoznamku navštívi 100 tisíc. Profily sú čiastočne verejné, na hlavnej stránke môžete vidieť fotografie, meno, vek a kraj, odkiaľ dotyčný pochádza. Pre zobrazenie ďalších údajov musí byť užívateľ registrovaný.

(Obrázky zobrazujú českú verziu zoznamky)

Ak sa rozhodnete platené členstvo ukončiť, budete tak musieť urobiť písomne ​​poštou a zámer navyše vopred ohlásiť prostredníctvom webového formulára. Pokiaľ tak neurobíte, členstvo bude automaticky predĺžené o rovnakú dobu, ako trvalo predošlé predplatné. Stane sa tak ale v prípade, že ste prvé členstvo uhradili kartou. Pokiaľ ste čiastku hradili prevodom, SMS platbou alebo zloženkou, členstvo predĺžené nebude. Pri platbe týmito metódami je ale poplatok o niekoľko eur vyšší.

Ak preferujete pri online zoznamovaní moderné technológie, môžete si stiahnuť aplikáciu a mať tak všetky možnosti zoznamky neustále pri sebe. Ak objavíte problém, alebo chcete položiť otázku, je vám k dispozícii kontaktný formulár pre komunikáciu s užívateľskou podporou.

Parameter Tento produkt
Počet užívateľov

307 000 v ČR

Počet mesačných návštev

100 000

Verejné profily

Čiastočne

Automatické predĺženie členstva

Áno

Spôsob zrušenia plateného členstva

Poštou písomne

Mobilné aplikácie

Áno

Zákaznícka podpora

Kontaktný formulár

Hlavné klady, zápory a zaujímavosti oproti iným zoznamkám

Najväčšou výhodou zoznamky Spoznajmesa.sk je vedecká metóda zoznámenia. Potenciálnych partnerov vám stránka vyberá na základe zhody, nie len podľa vyplnenia filtra. Výhodu majú na tejto zoznamke ženy, je pre nich totiž úplne zadarmo. Pre mužov je určené platené členstvo, čo možno považovať za nevýhodu. Na druhú stranu ale môže odradiť množstvo podvodníkov. Najväčšou nevýhodou je automatické predlžovanie členstva, ktoré nie je celkom jednoduché vypovedať.

Porovnanie s alternatívami

Vedeckú metódu zoznámenia ponúka aj česká zoznamka Elite date. Tá mieri na užívateľov od 25 do 50 rokov, ktorí sú na úrovni. Dotazník pre zoznámenie je podrobnejší, možno teda predpokladať ešte lepšiu zhodu s potenciálnym partnerom. Nevýhodou je vyššia cena predplatného, ​​bez neho zoznamku nejde príliš používať.

Menej sofistikovanou alternatívou je Tinder. Používanie tejto zoznamovacej aplikácie je v základe zadarmo, môžete si ale doplatiť rôzne úrovne členstva alebo iné bonusy.

Naše zhodnotenie a záver

Spoznajmesa.sk je portál určený na hľadanie vážneho vzťahu. Niektoré jeho služby sú zadarmo, za iné si musíte zaplatiť. To platí ale iba pre mužov, ženy majú všetky funkcie dostupné zadarmo. Potenciálnych partnerov môžete vyhľadávať na základe výsledkov osobnostného dotazníka, jedná sa o vedeckú metódu. Zvláštnosťou tohto portálu je foto zoznamka, kde hodnotíte profilové obrázky. Nevýhodou je nutnosť písomného zrušenia plateného členstva. To je automaticky predlžované, výnimkou je platba jednorazovou metódou, nie bankovou kartou. V takom prípade sa predplatné nepredlžuje. Ak hľadáte zoznamku s vedeckou metódou zoznamovania, ktorá nepredlžuje členstvo, odporúčame na prečítanie recenziu zoznamky Elite Date.

110 € Orientačná cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Dátum: | Produkt: Spoznajmesa.sk
Veronika Vyskočilová
Redaktorka
Veronika sa porovnaniu zoznamiek venuje už tretím rokom, dokáže sa teda na poli zoznamovacích stránok aj aplikácií dobre orientovať. Vysvetlí vám preto, na čo si dať pri dojednávaní členstva pozor a tiež prečo sú ceny premium Tinder závislé na veku užívateľa. Venovala sa aj porovnaniu ďalších služieb ako je poistenie domácností alebo cashback portálov.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Spoznajmesa.sk

Spoznajmesa.sk

110 € Orientačná cena