Menu

Recenzia a porovnanie zoznamky Štěstí.cz

Ďalší na zváženie v kategorii Pre vzťah aj flirt

Klady

  • Z veľkej časti zadarmo
  • Lacné prémiové členstvo
  • Mobilná aplikácia (iba Android)

Zápory

  • Môžu sa objaviť falošné profily
  • Nemá vedeckú metódu zoznámenia
  • Profily nie sú manuálne schvaľované
4 € Orientačná cena

Základné informácie a cena

Zoznamka Štěstí.cz sa zameriava na zoznamovanie užívateľov za účelom vážneho vzťahu, ale aj flirtu. Podľa internetových diskusií sa jedná o pomerne obľúbenú zoznamku. Jej výhodou je poskytovanie mnohých funkcií zadarmo. Môžete prechádzať profily, vidíte aj fotografie. Jediným obmedzením je počet novo kontaktovaných užívateľov. Bez zaplatenia môžete napísať iba jednému novému užívateľovi, pokiaľ si priplatíte, stúpne tento limit na 20 denne. Počet prijatých správ nie je nijako obmedzený ani pri bezplatnej verzii.

Pri voľbe členstva nemáte žiadnu ponuku, je možné ho predplatiť iba na rok. Čiastka ale nie je nijako vysoká, pri platbe kartou vás vyjde len na 4 €, čo je v porovnaní s inými zoznamkami veľmi nízka čiastka. Na druhú stranu ale nezaručuje, že odradí vtipkárov a podvodníkov. Stále sa teda môžu objavovať falošné profily. Nemôžete ani očakávať žiadne zvláštne funkcie, akými sú osobnostný dotazník, vedecká metóda zoznámenia alebo manuálne schvaľovanie profilov.

Tabuľka zobrazuje prehľad najdôležitejších parametrov
Parameter Tento produkt
Platené členstvo

12 mesiacov

Čiastka poplatku za členstvo alebo služby

4 € za 12 mesiacov

Platené služby

Kontaktovanie až 20 nových osôb denne, v režime zadarmo iba 1

Vedecká metóda zoznámenia

Nie

Manuálne schvaľovanie profilu

Nie

Typ vzťahu

Flirt, vážny vzťah

Užívateľská základňa a prívetivosť

Prevádzkovateľ na svojich stránkach uvádza, že je na portáli registrovaných cez 100 tisíc užívateľov a každý deň 300 nových pribudne. Neuvádza ale, aká je mesačná návštevnosť. Profily na zoznamke sú verejné. Môžu ich teda prezerať aj náhodní návštevníci webov. Pre niekoho to môže byť výhoda, pretože napríklad ich profil zaujme niekoho, kto sa na zoznamku neplánoval ani prihlásiť. Pre tých, ktorí si starostlivo strážia svoje súkromie, ale môže byť viditeľný profil nepríjemný.

Ak sa rozhodnete platené členstvo využívať, nemusíte sa báť, že by vám po roku boli znovu strhnuté peniaze. Členstvo totiž nie je automaticky predlžované. Ak si prajete mať možnosť pozrieť sa na zoznamku bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, môžete využiť aplikáciu. Tá je ale k dispozícii iba pre zariadenia s operačným systémom Android. Zákaznícka podpora je k dispozícii na e-maile. Môžete sa na ňu obrátiť v prípade problému či dotazu.

Parameter Tento produkt
Počet užívateľov

101 000

Počet mesačných návštev

Neuvádza

Verejné profily

Áno

Automatické predĺženie členstva

Nie

Spôsob zrušenia plateného členstva

Automaticky po skončení dohodnutej doby

Mobilné aplikácie

Áno, iba pre Android

Zákaznícka podpora

E-mail

Hlavné klady, zápory a zaujímavosti oproti iným zoznamkám

Výhodou zoznamky Štěstí.cz je nízka cena predplatného, ​​ktoré na rok nedosahuje ani 4 €. Zároveň sa bez neho pomerne obstojne zaobídete, len budete môcť každý deň napísať len jednému novému človeku. Profily a ďalšie funkcie sú plne funkčné už po registrácii. Za túto cenu ale nemožno očakávať nič ako vedeckú metódu zoznámenia alebo ďalšie pokročilé záležitosti. Zároveň táto cena pravdepodobne neodradí podvodníkov a vtipkárov.

Porovnanie s alternatívami

Cenou sa zoznamka pravdepodobne žiadnej nevyrovná. Môžete ale vyskúšať Tinder, ktorý je tiež z veľkej časti zadarmo, ani tu ale neočakávajte sofistikovanú metódu zoznamovania. Narozdiel od aplikácie zoznamky Štěstí.cz ho ale môžu používať aj majitelia iPhonu.

Ak vám na cene zas tak nezáleží, ale radšej budete hľadať medzi serióznymi záujemcami, vyskúšajte Partner na úrovni. Za pomerne vysokú čiastku ale získate možnosť zoznámenia na základe vyplnenia naozaj podrobného dotazníka a osobného profilu. Vysoká cena navyše môže odradiť tých, ktorí to so zoznamovaním nemyslia príliš vážne.

Naše zhodnotenie a záver

Zoznamka Štěstí.cz je takmer bezplatným portálom na zoznámenie. Nemá žiadne zameranie z pohľadu veku či orientácie. Väčšina funkcií je zadarmo, priplatíte si iba za možnosť kontaktovať viac osôb. Členstvo sa platí na rok a stojí cca 4 €, čo nie je nijako závratná čiastka. Nie je však možné očakávať vedeckú metódu zoznámenia či manuálne schvaľovanie profilov. Môžete teda občas naraziť na vtipkára či podvodníka. Profily sú verejne prístupné, čo môže niekomu vyhovovať, inému nie. Ak by ste chceli ochrániť svoje súkromie a zároveň využívať vedeckú metódu zoznámenia, mohla by vás zaujať zoznamka Elite date. Počítajte ale s niekoľkonásobne vyššími nákladmi.

4 € Orientačná cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Dátum: | Produkt: Štěstí.cz
Veronika Vyskočilová
Redaktorka
Veronika sa porovnaniu zoznamiek venuje už tretím rokom, dokáže sa teda na poli zoznamovacích stránok aj aplikácií dobre orientovať. Vysvetlí vám preto, na čo si dať pri dojednávaní členstva pozor a tiež prečo sú ceny premium Tinder závislé na veku užívateľa. Venovala sa aj porovnaniu ďalších služieb ako je poistenie domácností alebo cashback portálov.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Štěstí.cz

Štěstí.cz

4 € Orientačná cena