Menu

Recenzia a porovnanie Einhell TH-VC 1930

Odporúčame Pri nákupe v kategórii priemyselných vysávačov

Dátum odporúčania: Jún 2018

83,2 % Celkové hodnotenie
  • Nižšia hmotnosť
  • Fukar
  • Veľký objem nádoby
  • Krátka prívodná šnúra
  • Vyššia hlučnosť
  • Energetická náročnosť
100 € Orientačná cena

Súhrnné údaje 

Vysávač Einhell TH-VC 1930 je vysávačom z kategórie priemyselných, čo znamená, že je určený pre priemyselné výroby, garáže či dielne. Hlučnosť 80 dB radí vysávač do kategórie hlučnejších, ale pri použití v bežných denných hodinách by pokoj nemala výraznejšie narušovať. Príkon vysávača sa zastavil na hodnote 1500 W, vďaka čomu je možné vysávač považovať všeobecne skôr za menej úsporný. Výkon bohužiaľ uvádza výrobca v alternatívnej jednotke kPa, takže nejde priamo porovnať s konkurenčnými produktmi, ale 19 kPa je sila, ktorá by mala na bežné využitie bez väčších problémov postačiť. Objem vrecka číta takmer nevyčerpateľných 30 litrov a odpadá tak nutnosť častej výmeny.

Vysávač disponuje vodným filtrom a vďaka tomu je možné prevádzkovať s ním ako suché, tak aj mokré vysávanie.

Parameter Tento produkt
Hlučnosť (dB)

80

Príkon (W)

1 500

Vysávanie

Suché/mokré

Objem vrecka (l)

30

Rozmery

Vysávač sa môže pýšiť veľmi nízkou hmotnosťou 6,8 kg, ktorá prináša veľmi dobré možnosti manipulácie. Naopak problémom v ohľade flexibility by určite mohla byť veľmi krátka prívodná šnúra, ktorá ponúkne iba 2,5 metra. Vďaka tomu je obmedzený aj akčný rádius iba na 6 metrov. Čo sa týka rozmerov, javí sa vysávač ako priemerný a manipulácia s ním by mala byť relatívne bezproblémová.

Parameter Tento produkt
Hmotnosť (kg)

6,8

Dĺžka kábla (m)

2,5

Akčný rádius (m)

6

Šírka (cm)

39

Výška (cm)

55

Dĺžka (cm)

40

Hodnotenie ďalších užívateľov

Majitelia vysávača kladne hodnotia predovšetkým veľmi dobrý pomer ceny k výkonu. Spokojní sú tiež s možnosťou funkcie fúkania, ktorá dáva vysávaču nové možnosti využitia na rôzne účely. Ako slabinu používatelia naopak hodnotia už spomínanú kratšiu šnúru, ktorá sťažuje manipuláciu.

Naše hodnotenie a záver

Hlavnou doménou vysávača Einhell TH-VC 1930 je výborné parametrové vybavenie za pomerne slušnú obstarávaciu cenu. Vhodná voľba je to pre všetkých užívateľov, ktorí vyžadujú kvalitného pomocníka do extrémnych podmienok upratovania za nižšiu cenu. Slabinou je iba krátka prívodná šnúra, inak nejde vysávaču vzhľadom na jeho nízku cenu vyčítať takmer nič podstatnejšie.

100 € Orientačná cena
Autor: Eliška Srncová | Dátum: | Produkt: Einhell TH-VC 1930 | Hodnotenie: 83,2 %
Eliška Srncová zaujíma v našej redakcii seniornú pozíciu, a väčšinu svojich tém tak spracováva naozaj dlhodobo. Po niekoľkých rokoch práce s kategóriou klasických vysávačov sa rozhodla pridať do svojho výberu aj vysávače priemyselné. Pri príprave na túto tému naštudovala množstvo odborných zdrojov, aby vám mohla vysvetliť, aké sú presné rozdiely medzi priemyselným modelom a domácim vysávačom a ako tieto vysávače vyberať. Okrem spomínaných variantov má skúsenosti aj s tyčovými a robotickými vysávačmi.

Diskusia a poradňa

Spýtajte sa na čokoľvek, čo vás zaujíma, a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Môžete tiež poradiť ostatným, alebo sa podeliť o svoju skúsenosť.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Einhell TH-VC 1930

Einhell TH-VC 1930

100 € Orientačná cena