Menu

Recenzia a porovnanie Remington S8500 Shine Therapy

86,3 % Celkové hodnotenie

TOP cena/výkon v kategorii Klasické žehličky na vlasy

Klady

  • Doštičky napustené arganovým olejom
  • Rýchle nahrievanie
  • 9 polôh nastavenia teploty

Zápory

  • Len na suché vlasy
  • Vysoká minimálna teplota
  • Nemá zaoblený tvar
30 € Orientačná cena

Základné parametre a funkcie

Žehlička na vlasy Remington S8500 Shine Therapy má doštičky s keramickým povrchom napustené arganovým olejom. Ten vlasom dodáva lesk a hydratáciu. Na tejto žehličke je možné nastaviť teplotu od 150 do 230 °C a to v 9 stupňoch v intervaloch po 10 °C. Žehlička sa veľmi rýchlo zahrieva – pripravená je už za 15 sekúnd. Funkcia boost umožňuje zahriať zapnutú žehličku na teplotu 235 °C za 2 sekundy. Táto žehlička nie je vybavená parnou ani ionizačnou funkciou. Obe tieto funkcie pomáhajú chrániť vlasy pred nadmerným vysúšaním počas žehlenia. Doštičky sú plávajúce, čo umožňuje rovnomerné rozloženie tlaku na vlasy, ktoré sa tak nielen dobre vyžehlia, ale najmä sa netrhajú a nezasekávajú. Rozmery doštičiek sú 110 mm na dĺžku a 27 mm na šírku.

Tabuľka zobrazuje prehľad najdôležitejších parametrov

Parameter Tento produkt
Povrch žehliacich doštičiek

Keramika

Nastavenie teploty

Áno

Počet stupňov nastavenia teploty

9

Minimálna teplota (°C)

150

Maximálna teplota (°C)

230

Príkon (W)

50

Doba zahrievania (s)

15

Ionizačná funkcia

Nie

Parná funkcia

Nie

Plávajúce doštičky

Áno

Napustené doštičky

Áno

Dĺžka žehliacich doštičiek (mm)

110

Šírka žehliacich doštičiek (mm)

27

Zaoblené okraje

Nie

Užívateľský komfort

Prívodný kábel žehličky Remington S8500 Shine Therapy má otočnú koncovku, ktorá zaisťuje jednoduchú manipuláciu. Nastavená teplota a informácie o nahriatí sa zobrazujú na podsvietenom displeji. Nastavená teplota sa dá uzamknúť, aby nedošlo k náhodnému prepnutiu počas žehlenia – tým sa zabráni prepáleniu vlasov pri náhodnom prenastavení na príliš vysokú teplotu. Bezpečnosť zaručuje funkcia automatického vypnutia. Žehlička sa sama vypne v prípade, že nie je použitá 60 minút. Tento model nie je vhodný na žehlenie mokrých vlasov, pred použitím je teda nutné vlasy vždy dôkladne vysušiť. Skladovanie uľahčuje zámok klieští, ktorý udrží žehličku zatvorenú. V balení je tiež žiaruvzdorné puzdro na uskladnenie a prenášanie. So žehličkou je vďaka duálnemu napätiu možné aj cestovať – bude fungovať aj v krajinách, kde je napätie v elektrickej sieti medzi 115 V a 230 V.

Parameter Tento produkt
Dĺžka prívodného kábla (cm)

170

Otočný kábel

Áno

Displej

Áno

Indikácia zahriatia

Áno

Uzamknutie nastavenej teploty

Áno

Automatické vypnutie

Áno

Žehlenie mokrých vlasov

Nie

Zámok klieští

Áno

Hodnotenie používateľov

Na webe hodnotilo túto žehličku už viac ako 500 používateľov. Celkové hodnotenie je veľmi pozitívne. Užívatelia chvália kvalitu spracovania žehličky, jej nízku hmotnosť a jednoduché používanie. Vlasy sú podľa recenzií po vyžehlení krásne a vyzerajú zdravšie. Užívatelia často spomínajú, že pre dokonalé vyrovnanie stačí vlasy raz prejsť a nie je potrebná ani príliš vysoká teplota.

Záver

Žehlička Remington S8500 Shine Therapy je vhodná pre stredne náročných užívateľov, ktorí hľadajú žehličku s keramickým povrchom. Jej doštičky sú napustené arganovým olejom, ktorý sa počas žehlenia uvoľňuje do vlasov. Výhodou je možnosť regulácie teploty, rýchle nahrievanie a bezpečnostné prvky ako je automatické vypnutie a zámok klieští. Nevýhodou je absencia ionizačnej a parnej funkcie. Užívatelia sa v recenziách zhodujú, že sa jedná o kvalitnú žehličku za výhodnú cenu.

30 € Orientačná cena
Autor: Kamila Lorenzová | Dátum: | Produkt: Remington S8500 Shine Therapy | Hodnotenie: 86,3 %
Kamila Lorenzová
Redaktorka
Kamila je jednou z redaktoriek v našom tíme a na webe má na starosti desiatky rôznych tém. Žehličky na vlasy patria medzi jej najobľúbenejšie, pretože ich používa takmer denne a snaží sa neustále hľadať to najlepšie na trhu. Okrem prieskumu sa vrhla aj na reálne testovanie a vybrané modely vyskúšala. Dokáže vám teda poradiť, či sú určité funkcie v praxi užitočné alebo naopak zbytočné.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Ďalšie recenzie

Recenzia Remington S8500 Shine Therapy

Remington S8500 Shine Therapy

30 € Orientačná cena