Menu

Recenzia a test TrueLife SonicBrush UV

93,6 % Celkové hodnotenie

Top produkt v kategorii Sonické zubné kefky

Klady

  • UV sterilizátor
  • 4 režimy čistenia
  • Dlhá výdrž batérie

Zápory

  • Veľká dobíjacia stanica
  • Nemá indikátor tlaku
50 € Orientačná cena

Súhrnné údaje

TrueLife SonicBrush predstavuje spojenie výkonnej sonickej zubnej kefky a špeciálnej dobíjacej stanice so zabudovaným UV sterilizátorom. Vždy po čistení do nej môžete umiestniť čistiace hlavice a nechať ich vydezinfikovať. Aj na samotnej kefke sa počas čistenia usadzujú nečistoty a UV sterilizátor zvládne zlikvidovať až 99,9 % bežne sa vyskytujúcich baktérií.

Samotná kefka potom zvládne 40 tisíc kmitov za minútu, čo je v porovnaní s konkurenčnými sonickými kefkami skvelý výsledok. Viac kmitov za minútu predpovedá efektívnejšie čistenie. Nechýbajú jej ďalšie funkcie ako je časovač alebo niekoľko rôznych režimov čistenia.

Parameter Tento produkt
Počet kmitov (za 1 min)

40 000

Typ napájania

Akumulátor

Výdrž batérie/akumulátora (dni)

18

Časovač

Áno

Režimy čistenia

4

Počet čistiacich hlavíc v balení

3

Cena jednej čistiacej hlavice (€)

4

Tlakový senzor

Áno

Bluetooth

Áno

Hodnotenie odborníkov a ďalších užívateľov

V odborných testoch si model TrueLife SonicBrush viedol veľmi dobre predovšetkým v oblasti užívateľského komfortu, výdrže batérie a dobíjania. Hodnotenia tých, ktorí si kefku zakúpili, sú primárne kladné. Niektorí používatelia sa v recenziách sťažujú, že sa im horšie nasadzujú čistiace hlavice. Vo veľkej väčšine však narazíte na pochvaly a odporúčania.

Hlavné výhody a nevýhody

Najväčšou zvláštnosťou a zároveň veľkou výhodou tejto sonickej kefky od výrobcu TrueLife je dobíjacia stanica s UV sterilizátorom, ktorý pri väčšine ostatných modelov nenájdete. Kefka poteší aj štyrmi režimami čistenia, časovačom a vysokým počtom kmitov za minútu. Ako nevýhodu môžeme spomenúť iba to, že nabíjacia stanica je kvôli sterilizátoru trochu rozmernejšia a v kúpeľni vám zaberie viac miesta.

Porovnanie s alternatívami

Ak hľadáte výkonnú sonickú kefku, potom by vás mohla zaujať aj Sencor SOC 1101RD. Nemá síce nabíjaciu stanicu s UV sterilizátorom, počet kmitov za minútu má ale podobný ako TrueLife SonicBrush, a navyše je o niečo lacnejšia. Záleží teda na vás, či si budete chcieť priplatiť za príslušenstvo, alebo vám stačí jednoduchá kefka bez pokročilejších funkcií a vychytávok.

Naše hodnotenie a záver

TrueLife SonicBrush si obľúbia aj náročnejší používatelia. Z kategórie sonických kefiek patrí medzi špičku na trhu a ponúkne vám skvelé vlastnosti, ktoré dopĺňa dobíjacia stanica s UV sterilizátorom. Ani vyššia cena nemusí byť prekážkou, stačí si zaobstarať jeden model do rodiny a striedať čistiace hlavice, do sterilizátora sa zmestia až 3 kusy. Tento model navyše môžeme odporučiť aj ľuďom s citlivejšími ďasnami. Kefka je kompatibilná aj s náhradnými hlavicami Sonicare a inými značkami.

50 € Orientačná cena
Autor: Kamila Lorenzová | Dátum: | Produkt: TrueLife SonicBrush UV | Hodnotenie: 93,6 %
Kamila Lorenzová
Kamila je členkou našej redakcie už viac ako rok a na webe sa stará nielen o elektrické, ale aj o klasické zubné kefky. Má o oboch typoch produktov tak veľa informácií. Tie najčastejšie čerpá u najrôznejších expertov a z overených zdrojov. Snaží sa ich odovzdávať jednoduchou formou všetkým čitateľom. Vďaka tomu, že má pod palcom viac podobných tém, môže produkty medzi sebou porovnávať a odporučí tie najvhodnejšie.

Diskusia, poradňa a vaše skúsenosti

Spýtajte sa na čokoľvek a naši redaktori vám odpovedia v moderovanej diskusii. Ak potrebujete odpoveď čo najskôr, napíšte na facebook skupinu, kde radia aj ďalší používatelia a odborníci.

Napíšte otázku

Odpovědět na dotaz

Nenašli ste v diskusii odpoveď? Spýtajte sa a naša redakcia nájde na praktické a zaujímavé otázky odpoveď.


Recenzia TrueLife SonicBrush UV

TrueLife SonicBrush UV

50 € Orientačná cena